Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.12.20
17489 21
Друкувати
Обране

Голова НАДС закликала представників ОТГ працевлаштовувати в громади професійних держслужбовців, які вивільняться після ліквідації адміністрацій

Наталія Алюшина взяла участь у онлайн-форумі нового місцевого самоврядування, який відбувся 26 листопада, за ініціативи Асоціації ОТГ. Зустріч була присвячена актуальним питанням реформи місцевого самоврядування та децентралізації.


Голова Агентства зазначила, що в НАДС дуже занепокоєні долею державних службовців, які будуть вивільнені у зв’язку із змінами адміністративно-територіального устрою. І закликала представників ОТГ посилити свої громади професійними кадрами.

«Доля кожного державного службовця важлива для НАДС. Ми знаємо, як складно зараз знайти кваліфікованих і професійних спеціалістів. І ми не можемо допустити даремного витрачання державних ресурсів, оскільки на добір та навчання таких людей було докладено чимало зусиль. Тож зверніть увагу на людей, які ось-ось будуть вивільнені. А це майже 15 тисяч державних службовців! Заберіть собі за можливістю професіоналів,  які зможуть посилити ваші територіальні громади», - зазначила Наталія Алюшина. 

Крім того, Голова НАДС наголосила на важливості доопрацювання законопроєкту «Про службу в органах місцевого самоврядування». Вона зазначила, що служба в ОМС потребує реформування на однакових підходах з державною службою. В 2015 році проект закону «Про державну службу» разом із законопроєктом про службу в ОМС було подано до ВРУ. Однак прийнятий був, на жаль, лише Закон «Про державну службу». Але ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» є не менш важливим, адже він передбачає врахування Європейських принципів належного врядування. А саме:

 • призначення громадян на посади на основі відкритого конкурсу та чітких вимог до посади (освіта, досвід);
 • деполітизація служби в ОМС;
 • можливість кар’єрного просування та переведення з держслужби в ОМС і навпаки;
 • підвищення соціальної захищеності, гарантування державою мінімального рівня посадового окладу та забезпечення достатнього рівня заробітної плати.

Тож необхідно повернутися до питання прийняття нової редакції ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» на основі напрацьованого НАДС разом з асоціаціями законопроєкту. НАДС готове до співпраці з асоціаціями для підготовки такої ініціативи разом з профільним комітетом та урядом.

Наразі ж НАДС постійно проводить зустрічі та перемовини з представниками ОТГ, асоціаціями, Державною службою зайнятості, Міністерством регіонального розвитку. На основі спільних напрацювань НАДС пропонує наступні заходи, щодо оптимальнішого впровадження реформи ОМС:

 • навчання за тими програмами, що є затребуваними в працівників, які можуть змінити місце роботи;
 • формування реєстру таких осіб для швидкого інформування про вакансії та можливість переведення;
 • підготовка офіційних роз’яснень НАДС з питань державної служби та служби в ОМС;
 • об’єднання зусиль територіальних органів НАДС та їх співпраця з місцевими Центрами зайнятості – робота з людьми на місцях.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
04.07.22 Щодо включення періоду простою держслужбовця та періоду перебування у відпустці без збереження зарплати до строку для присвоєння чергового рангу Ранги державним службовцям присвоюються відповідно до статті 39 Закону N 889-VIII та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року N 306 (далі - Порядок N 306).
29.06.22 Нову модель оплати праці держслужбовців шукають у Кабмін Пропозиції щодо подальшого реформування системи оплати праці державних службовців готуватиме міжвідомча робоча група (консультативний орган Кабміну), яка має виробити нову модель.
28.06.22 НАДС повідомляє про збір статистичних даних щодо складу державних службовців у період воєнного стану Національне агентство з питань державної служби розпочинає збір інформації про держслужбовців у період воєнного стану.
коментарі
(21)
Енгрібьорд
01.12.2020
"Доля кожного державного службовця важлива для НАДС" Що ми будемо робити з приводу "вивільнення" майже 15 тис. держслужбовців? Ну... мабуть, нічого. Закличемо, щоб про них подбали місцеві громади!
Тетяна
01.12.2020
И зачем лить крокодиловы слёзы, пани Наталия? Снявши голову по волосам не плачут
Маша
01.12.2020
А працівники місцевих рад, які скорочуються нікому не потрібні? Про них ніхто не піклується? Навіть Закон десь загубився на підписі і ніхто не переймається!!!!!!!
Олександр
01.12.2020
Типу алюшиній хтось віре... Пані Наталіє, вам сподобалася ваша зарплата за жовтень? Експеримент вдався?
Катерина
01.12.2020
Ніхто про державних службовців і не думає у громаді(дивлячись по нашій громаді) нам місця не буде 100 відсотків, там штат у 3 раза більший ніж у РДА там всі свої брати, куми, друзі.Що говорити установчої сесії після виборів ще не було, ще командує бувша районна рада добирає скудний бюджет району
123
01.12.2020
ми йшли на вибори зі своєю командою, а вони нам не допомагали, бо їм забороняє закон, то й брати не будемо)
Аліса 123
01.12.2020
123...сумно, що є така людина, як ви. підла і продажна. одне знайте - Земля кругла.
123 Аліса
01.12.2020
о Ви з тексту, який характеризує позицію "хазяїв" отг судите, саме таку відповідь ми й почули, і зайвий раз переконались, що зломаного гроша не варті )
йцукен Аліса
01.12.2020
Це, напевно, був сарказм.
Юлія
01.12.2020
Можна конкретно сказати, куди нам усім, звільненим, піти? Хоча, ми вже й так зрозуміли....
)))
01.12.2020
В минулому році було скорочення так само людей викинули і все, робочих місць як не було так і не буде. НАДС КМУ обмежаться ось такими заявами і на цьому все. Та і місцеве самоврядування не повинно за ними підчищати у громади заберуть ну максимум 10%, а то іще менше, а решта на всі чотири сторони. Самі ж знищили систему державної служби, а тепер "заберіть"
Похмурий )))
01.12.2020
От-от! Цілком підтримую! В колишньому (до березня 2020) держслужбовець. Перед скороченням (ліквідація) співали, що всіх працевлаштують, але булька з носа. Коли ж зараз скорочення знову та сама пісня і знову про людей так само подумають як і 10 місяців тому, "думалки" ж ті самі залишились. Щодо працевлаштування, то новообраний голова нашої ОТГ (новостворена) непроти взяти держслужбовців, проте дійсно і в райраді і сусідніх сільських радах теж є непогані спеціалісти, а тому всіх всіх не можливо фізично працевлаштувати, тим більше, що одним із "лозунгів" децентралізації було скорочення витрат на утримання апаратів ОМС та органів виконавчої влади.
1234
01.12.2020
Зрозуміло мабуть всім: все робиться для того, аби зменшити кількість держслужбовців. Будуть менші витрати з ДБ. Крім того економія на сільських радах, котрі просто ліквідують. А про людей вже давно ніхто не думає. Все то-крокодилячі сльози. Віра в державу вже давно пропала. Спасайся хто як може. А в громади наберуть таких, ким можна легко управляти і котрі будуть всього боятися. Або свої очі і вуха.transparent_pxl.png
1234
01.12.2020
Через пару місяців буде рік, як звільнили держслужбовців управлінь і відділів АПК та економіки. У них закінчаться виплати із центру зайнятості. Хоча б комусь в НАДС прийшло в голову поцікавитися, як і за що будуть жити далі ці люди. Найлегша відповідь - вони вже не державні службовці. От все. Аби тільки в трудову внесли відповідний запис і за поріг вигнали, дальше живи як хочеш.
Niki
01.12.2020
Ай, маладец! Їй залишилося тільки "закликати"... Рехворматори хрєнові!
Ольга
01.12.2020
Подивіться інтерв'ю депутата Корнієнка.Говорить -" за минулий рік теж було скорочено 20000 службовців РДА. Впринципі цей процес безболісно пройшов".Серйозно?Для депутатів може і безболісно, а для сімей тих службовців?
Олександр Ольга
02.12.2020
Немає депутата корнієнка, є саша бабада, який куре айкоси та відтягується з арахамією
Ikar Ольга
01.12.2020
То треба під ВР було...он ФОПи вийшли і свої темні схеми залишили
Anton Ольга
01.12.2020
Всегда есть Польша, Чехия, Германия, Италия. Сам был там и поверьте зп больше в 3 раза была (по 8 часов работал) и стоимость продуктов, одежды там дешевле, чем у нас. Не на много, но дешевле. Жилье дороже это факт. Плюс надо будет смириться с тем, что придется работать за неквалифицированной работе и начинать сначала, но учить язык, учить специальность и вперед.
Ikar
01.12.2020
Там вже всі свої пристроєні, чи НАДС не в курсі?
Наталія
03.12.2020
Закликуни з НАДС ! А ви були на місцях? Ви були у нас в провінції ? Та в новостворені ОТГ уже черги стоять з кумів-братів-сестер- коханок і т.ін. А ще лишаються працювати ті, у кого язики гарно вміють шліфувати м"які місця керівництва. І тільки вони, обрані всіма неправдами царьочки, будуть вершити долі. Справжніх професіоналів,людей , які перш, ніж виконати, думають, звільняють в центр зайнятості. І це стосуєть як держслужби, так і органів місцевого самоврядування.
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.