Мінфін: про роботу держслужб в Луганській та Донецькій областях

Враховуючи ситуацію, яка склалася на сході України у зв’язку з бойовими діями, державні служби додатково інформують про роботу своїх територіальних підрозділів у Донецькій та Луганській областях.


На офіційному сайті ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ http://www.treasury.gov.ua/ публікується та оновлюється оперативна інформація про функціонування територіальних органів Донецької та Луганської областей.  Так, у даному розділі можна дізнатися, у яких районах та містах цього регіону на даний момент працюють представництва. Інформація оновлюється щодня.

 

ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ у зв’язку із складною військовою ситуацією у Луганській області вимушена перереєструвати юридичну адресу служби там  на нову: Україна, Луганська область, місто Кремінна, вулиця Радянська, 2. Раніше було змінено адресу представництва у сусідній області: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 26/2. Вся інформація є на офіційному сайті Державної фінансової інспекції http://www.dkrs.gov.ua/.

За законами  України,  при  зміні  юридичної адреси,  всі працівники  Держфінінспекції в Луганській області переводяться на нові робочі місця із збереженням окладу.

 

На офіційному сайті ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ http://sfs.gov.ua/  започатковано та постійно оновлюється спеціальна рубрика «Інформація для Сходу України».

Зокрема, працівники служби та суб’єкти господарювання  можуть ознайомитися із інформацією щодо:  

-                      особливостей роботи окремих територіальних органів Міндоходів Луганської та Донецької областей;

-                      наказів ДФС про встановлення простою у роботі територіальних органів;

-                      реєстрації РРО суб’єктами господарювання зони АТО;

-                      процедури отримання електронних ключів юрособами Донецької та Луганської областей тощо.

У рубриці публікується важлива інформацію для громадян, вимушених залишити свої оселі, зокрема, корисні контакти тощо.

Слід зазначити, що ГУ ДФС у Донецькій області на даний момент перенесено до Маріупольської ОДПІ за адресою м. Маріуполь, вул. Італійська, 59, а ГУ Міндоходів у Луганській області  - до Державну податкову інспекцію у м. Сєвєродонецьку, що знаходиться на вул.. Енергетиків, 72.

Для оперативного проведення митного контролю гуманітарних вантажів, які надходять в Україну, на митницях ДФС України організовано роботу «гарячої лінії».

Крім того, варт о звернути увагу, що фахівці митниць у цілодобовому режимі надаватимуть консультації волонтерам або донорам, які переміщують через митний кордон України гуманітарну, благодійну або технічну допомогу, а також сприятимуть оперативному вирішенню будь-яких питань, які виникають під час митного оформлення товарів. Дізнатися номери телефонів можна за посиланням http://sfs.gov.ua/anonsi/7787.html.

За матеріалами Мінфіну

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі