Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.01.24
4447 0
Друкувати
Обране

НАДС підготовлено роз'яснення щодо умов оплати праці державних службовців державних органів

НАДС підготовлено роз'яснення щодо умов оплати праці державних службовців державних органів, які провели класифікацію посад державної служби (від 10 січня 2024 року №176). Зокрема, мова йде про встановлення надбавки за вислугу років передбаченої пунктом 12 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік». Так, службі управління персоналом державного органу, який провів класифікацію посад державної служби, необхідно підготувати проєкт наказу про встановлення надбавок за вислугу років на державній службі у відсотковому розмірі, перерахованому відповідно до абзацу другого пункту 12 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік».

Ще одним найпоширенішим запитанням, з яким зверталися до НАДС - чи відбувається зміна істотних умов державної служби відповідно до статті 43 Закону України «Про державну службу». На думку НАДС, у державних службовців державних органів, які провели класифікацію посад державної служби, не відбувається зміна істотних умов у частині системи оплати праці у 2024 році, оскільки пунктом 12 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» визначено умови оплати праці державних службовців на 2024 рік. 

Також, підготовано роз'яснення щодо умов оплати праці державних службовців державних органів, які не провели класифікацію посад державної служби (від 10 січня 2024 року №175). Пунктом 13 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» передбачено що, умови оплати праці державних службовців, передбачені цим Законом, не застосовуються для державних службовців у державних органах, що не провели класифікацію посад державної служби. Оплата праці таких державних службовців здійснюється відповідно до умов, встановлених на 2023 рік, при цьому стимулюючі виплати можуть бути нараховані в граничному розмірі до 50 відсотків посадового окладу на місяць.

Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі