Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.02.21
3914 6
Друкувати
Обране

НАДС розробило пропозиції щодо оптимізації вакансій держслужбовців

Під час засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління учасники обговорили індикатори майбутньої стратегії реформування державного управління на період до 2025 року. Зокрема, розглянули пропозиції Національного агентства України з питань державної служби щодо оптимізації вакансій державних службовців та важливість реалізації реформи оплати праці.


Голова НАДС Наталія Алюшина в ході свого виступу зазначила: «Ми говоримо про велику кількість вакансій на державній службі. Статистика дійсно невтішна, станом на кінець 2020 року, вона сягала майже 40 тисяч. І причини тому різні: хтось чекає відновлення конкурсів, хтось використовує їх для економії фонду оплати праці держоргану та інші. Цей фонд є основою для встановлення надмірних надбавок за інтенсивність. Щоб вирішити це питання, НАДС підготувало проект закону, що передбачає дієвий механізм скорочення вакансій, на які протягом року не було призначень.

Законопроектом визначені складові зарплати, поділ на основну та додаткову частини, обмеження у 30% для премій і надбавок. При цьому розміри посадових окладів мають встановлюватися на основі класифікації посад відповідно до Каталогу типових посад. Крім цього, НАДС підготувало проект Порядку формування фонду оплати праці в державному органі. Цей документ має врегулювати питання раціонального розподілу коштів Держбюджету шляхом обґрунтованого планування видатків на оплату праці. Для забезпечення реальних потреб кожного державного органу НАДС пропонує планувати видатки на середньооблікову чисельність працівників + 10% вакансій».

Нагадаємо, що наразі в НАДС та його територіальних органах, Міністерстві фінансів, Міністерстві цифрової трансформації та Секретаріаті Кабінету Міністрів України стартував експериментальний проект в рамках реформи оплати праці. В кожному з цих пілотних органів утворені класифікаційні комітети, які впродовж лютого проводять класифікацію усіх державних посад, які передбачені у їхньому штатному розписі. Після чого НАДС має узагальнити ці дані та передати на розгляд Кабінету Міністрів України.

Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
держслужбовець
16.02.2021
Давайте вже забороніть премії та надбавки зовсім. Хай вже буде оклад 5300 + ранг + вислуга. Тоді всі вакансії заповняться і зарплати точно вистачить
123 держслужбовець
17.02.2021
це ж так і фактично пропонуються)))
ОДА
17.02.2021
А нам взагалі дають кошти на фактично зайняті посади, для заповнення вакансій навіть не вистачає фонду
МС
17.02.2021
хай самі працюють за такі ідіотські зарплати! А то 10 керівників з багатотисячними зарплатами на 1-го працівника-"пахаря".
Ольга
19.02.2021
Да, згодна з коментарями вище, у нас самі бідні і нещасні в державі це педагоги та медики, а всі інші і так протянуть, тільки ноги=(
Ірина
22.02.2021
А якраз педагоги і медпрацівники і не самі бідні,просто про них завжди говорять по інерції,а лікарі-всі ми знаємо що як ідеш в лікарню-бери гроші та побільше,так що хай не ниють.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі