Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.06.24
1200 8
Друкувати
Обране

Наталія Алюшина окреслила три пріоритети розвитку державної служби

Ми утримали державу й адаптували публічну службу до умов війни. Забезпечили керованість державними процесами. Це – умова існування держави, основа для її відновлення і розвитку. Наразі маємо наступний рівень викликів. Публічна служба має стати цифровою, професійною, конкурентною сферою.

Про це заявила Голова НАДС Наталія Алюшина під час круглого столу «Публічна служба: вектори реформування в умовах воєнного стану», що відбувся у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Очільниця Агентства окреслила три пріоритети у подальшому удосконаленні системи державної служби. Серед них – реформа системи оплати праці, старт повноцінної системи служби в ОМС на основі прийнятого Закону «Про службу в ОМС» та удосконалення системи професійного навчання, із орієнтацією на потреби державних органів та ОМС.

Наталія Алюшина наголосила, що в НАДС розбудовують Вищу школу публічного управління як освітній хаб для безперервного навчання. «Запускаємо програми, актуальні для публічних службовців в умовах воєнного стану і подальшого відновлення. Важливий напрям – забезпечення реінтеграції та сталого розвитку звільнених територій», - підкреслила Голова Агентства.

Тематика виступів та дискусій охопила широке коло проблем, пов’язаних із функціонуванням публічної служби в умовах викликів та загроз воєнного стану, реформуванням публічної служби на шляху адаптації до європейських стандартів, антикорупційними реформами у сфері публічної служби, оновленням законодавства про службу в ОМС, відновленням публічної служби на деокупованих територіях тощо.

Співорганізаторами заходу виступили Національне агентство України з питань державної служби, Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем службового права Національної академії правових наук України, юридичний факультет Запорізького національного університету, кафедра службового та медичного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Ольга
25.06.2024
Необхідно ліквідувати НАДС
Таня
25.06.2024
вже настільки ті служби (державну та ОМС) обезцінили, молодь не хоче працювати та її в основному або на фронт позабирали або вони закордоном живуть, залишаються самі 45-65 і старше. а платять їм всім копійки - і це не про НАДС і ВР або КМУ, які вже задовбали своїми змінами і реформами - і ці реформи тільки і стосуються того, що скорочують звичайних працівників на яких тримається "отака" служба, а створюють не зрозумілі НАДС і інші......, роздувають чисельність у ВР та КМУ. І до речі депутатів так і не скорочують. І розірвана, і розкрадена та нещасна Україна і її жителі. і молитви вже не допомагають. І що буде з нами далі? ніхто не знає
Олексій
25.06.2024
Якщо раніше на державну службу можна було потрапити по "великому блату" , то зараз людей ніяк не заженеш. Проблема державної служби це низькі ЗП, які ніяк не можуть конкурувати з ринком, а остання "реформа" з окладами це просто смішно, що якщо раніше можна було догнати зарплату надбавками, то зараз зробили обмеження, і виходить, що деякі навіть втратили по грошах. Дайте людям соціальні пільги, хоча б пільгову іпотеку, або інші соціальні гарантії, раніше була можливість піти на пільгову пенсію, так і це прибрали. Сам своє вже прослужив на службі, більше повертатись туди не маю бажання... Ось такі справи...
Андрій Олексій
26.06.2024
Згідний працювати на держслужбі за мінімальну зарплату але тільки при довгостроковій надійній броні (без самостійного відвідування тцк і оновлення даних).
Таня Андрій
26.06.2024
всіх хлопців у нас на роботі молодих до 50 позабирали, не надійтеся за броню.
NeProzorro
26.06.2024
Треба забрати функції закупівель від установ, організацій і передати їх в ДАСУ. Нехай замість перевірок займаються закупівлями, створити з працівників ДАСУ ЦЗО. Адже вони навчені, мають значний досвід, знають всі закупівельні нюанси.
Олексій NeProzorro
26.06.2024
Я б сказав який досвід має ДАСУ...
Наталя Олексій
27.06.2024
Придиратися до всього і штрафувати добре вміють. Нехай бит практичною роботою спробували зайнятися, "буквоїди".
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі