Нашi сайти:

За ініціативою Нацдержслужби проведено міжвідомчу нараду щодо опрацювання питання запровадження у механізму оплати праці державних службовців за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавствомЗа ініціативою Нацдержслужби проведено міжвідомчу нараду щодо опрацювання питання запровадження у 2015 році механізму оплати праці державних службовців за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

У заході взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мін’юсту, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Міноборони, МЗС, а також неурядових організацій.

Під час наради Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко зосередив увагу учасників наради на необхідності підготовки та впровадження конкретного рішення щодо механізму оплати праці державних службовців за  рахунок залучених коштів (міжнародних організацій, фондів тощо).

Костянтин Ващенко зауважив, що такий механізм має стати дієвим інструментом для підвищення матеріальної захищеності державних службовців, додаткового стимулювання до якісного виконання завдань в умовах складної соціально-економічної ситуації.

За результатами проведеної міжвідомчої наради учасники заходу дійшли згоди щодо необхідності підготовки змін до чинного законодавства та проекту міжнародної угоди щодо фінансування з відповідними індикаторами виконання, а також порядку розподілу наданих коштів між одержувачами – державними органами і працюючими у них державними службовцями, зокрема безпосередньо залученими до впровадження реформ.

За матеріалами Нацдержслужби

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі