Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.07.20
23643 4
Друкувати
Обране

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

Законом запроваджується інститут «кандидатського резерву» на державній службі шляхом створення бази кандидатського резерву, перебування кандидата в якому виключає необхідність подання ним на новий конкурс інформації, передбаченої ст. 25 цього Закону.

Законом доповнено Закон України «Про державну службу» новою статтею 251 «Кандидатський резерв» «з метою можливості активного та широкого залучення кандидатів для зайняття посад державної служби, що відповідають визначеним вимогам до професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття посад державної служби, утворюється кандидатський резерв - інформаційна система (база), що містить відомості про кандидатів на посади державної служби, які успішно пройшли всі етапи оцінювання під час конкурсного відбору, результати проведення оцінювання професійних компетентностей таких кандидатів та оголошені конкурси на посади державної служби. Забезпечення  функціонування інформаційної системи (бази) кандидатського резерву здійснюється розпорядником в особі центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби».

Згідно із Законом, «Кандидат, інформація про якого міститься в інформаційній системі (базі) кандидатського резерву, через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби автоматично запрошується до участі у конкурсах на інші посади державної служби, якщо його професійна компетентність відповідає вимогам до таких посад. Інформація щодо таких кандидатів також може надаватися на відповідні запити державних органів.

Кандидат на зайняття посади державної служби може використовувати інформаційну систему (базу) кандидатського резерву для підбору посад, на які оголошено конкурс, відповідно до компетентностей, якими він володіє.

Строк розміщення в інформаційній системі (базі) кандидатського резерву відомостей про кандидатів на посади державної служби, які успішно пройшли всі етапи оцінювання під час конкурсного відбору, результати проведення оцінювання професійних компетентностей таких кандидатів становить один рік з дати оприлюднення інформації про переможця конкурсу або про відсутність переможця конкурсу.

Проект Закону зареєстровано за №3491.

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Роман
06.07.2020
Лучше бы убрали такой этап конкурса, как собеседование, которого никто не видит как оно проводится. Посредством собеседования набираются "нужные" люди. Сейчас все конкурсы на более менее нормальную зарплату объявляются под заранее согласованных кандидатов. Простому умному "ничейному" человеку такой конкурс не пройти.
Жанна Роман
07.07.2020
Як же Ви праві! Проробив в одній установі 20 років на державній службі, після скорочення вирішила прийняти участь в такому конкурсі в іншу установу і трапилось все так, як Ви і кажете. Так мені навіть сказала одна особа,( раніше вона працювала в банкіівській установі, а потім влаштувалась по "блату"на державну службу), що людина яка пропрацювала на одному місці багато років, то паганий робітник, що в європі так вважають. Отак уже оцінюють при вступі на державну службу.
Енгрібьорд Жанна
07.07.2020
Стаж роботи на одному місці у відриві від інших показників не характеризує людину як хорошого чи поганого робітника. У японців, скажімо, інший погляд на ці речі - робити все життя на одну корпорацію - то нормальна справа
Виктор Федорович
07.07.2020
Вже так познущались над цим законом, що держслужбовця зробили високоосвіченим жебраком.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі