Про зарахування до стажу державної служби періоду роботи викладачем

Працюю на посаді державного службовця, з якої планую вийти на пенсію за нормами Закону України "Про державну службу". Чи буде зараховано до стажу моєї державної служби при призначенні пенсії попередній стаж роботи викладачем у державному ВУЗі?


Згідно із Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283, до стажу державної служби включається, зокрема, стаж наукової роботи, набутий в державних установах, організаціях, закладах на посадах, визначених Переліком посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 257 (далі – Перелік), незалежно від наявності перерв у роботі.

Зазначеним Переліком передбачено, зокрема, посаду викладача у вищому навчальному закладі ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Враховуючи викладене, час Вашої роботи викладачем у державному ВУЗі буде зараховано до стажу державної служби при призначення пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу".

За матеріалами Пенсійного фонду УкраїниПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі