824 0

Про зарахування періоду роботи на посаді директора школи до стажу державної служби

Я з 10.11.1983 по 11.06.2004 працював на посаді директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Потім безпосередньо з цієї посади був обраний головою Коровинської сільської ради. Чи зараховується вищезазначений період роботи на посаді директора школи до стажу державної служби?

 Відповідно до ч. 7 ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі - Закон), пенсійне забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування, які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування та/або державної служби не менше 10 років, здійснюється у порядку, визначеному законодавством України про державну службу.

Статтею 22 Закону визначено, що до стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія цього Закону, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби.

Порядок обчислення стажу державної служби затверджено постановою КМУ від 03.05.1994 р. № 283, відповідно до п. 3 якого до стажу державної служби зараховується період роботи на посадах керівників, їхніх заступників, головних інженерів державних підприємств, установ, організацій, якщо безпосередньо з цих посад вони призначені (обрані) на посади державних службовців першої - четвертої категорій.

Враховуючи те, що з посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ви були обрані головою сільської ради, яка належить до посад органів місцевого самоврядування, підстав для зарахування до стажу державної служби періоду роботи з 10.11.1983 р. по 11.06.2004 р. на посаді директора вищезазначеної школи немає.

За матеріалами Пенсійного фонду України



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)