Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.06.22
5157 0
Друкувати
Обране

Простій і відпустка без збереження зараховуються до стажу держслужби – НАДС

Періоди простою державного службовця або перебування у відпустці без збереження зарплати протягом воєнного стану зараховуються до стажу державної служби, що дає прав на встановлення надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки.

Таке роз’яснення надало Національне агентство з питань державної служби.

Зокрема, у відомстві послалися на Закон про державну службу і Порядок обчислення стажу державної служби, затверджений постановою Кабміну від 25.03.2016 №229, згідно з якими до стажу державної служби зараховується, зокрема період, коли держслужбовець не працював з поважних причин, але залишався у трудових відносинах з державним органом.

Відповідно до постанови Кабміну від 07.03.2022 № 221 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що

фінансуються або дотуються з бюджету, в умовах воєнного стану» керівникам державних органів надано право самостійно визначати розмір оплати часу простою працівників.

Також НАДС нагадало, що за Законом про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану роботодавець на прохання працівника може надавати йому відпустку без збереження зарплати без обмеження строків.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі