Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.08.23
3499 6
Друкувати
Обране

Реформа оплати праці держслужбовців запрацює не раніше ніж 2025 року - голова НАДС Алюшина

Голова Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) Наталія Алюшина заявляє, що в разі ухвалення законопроєкту №8222 про реформу оплати праці державних службовців він запрацює не раніше ніж із січня 2025 року.

"Нас очікують експертні дискусії у парламентських комітетах. Зараз утворюється робоча група, в яку висловили готовність увійти як експерти, так і керівники деяких комітетів Верховної Ради. До 18 серпня подаються поправки до другого читання. Далі вони обговорюватимуться. Наразі складно сказати, якою буде остаточна редакція законопроєкту, поданого до другого читання, але зацікавленість до нього надзвичайно висока", - сказала Алюшина в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання про подальшу перспективу законопроєкту про реформу оплати праці держслужбовців.

Голова НАДС зазначила, що в разі ухвалення законопроєкту у 2023 році він, імовірно, набуде чинності з 1 січня 2025 року.

"Це оптимістичний прогноз - з 2025 року, точно не раніше", - наголосила вона.

Алюшина також розповіла, що на сьогодні вже розроблено всі необхідні підзаконні акти, зокрема каталог посад державної служби, здійснено експеримент класифікації посад у чотирьох центральних органах виконавчої влади та зіставлено рівень зарплат держслужби з рівнем на ринку праці.

Як повідомлялося, 28 липня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про внесення змін до закону "Про державну службу" щодо запровадження єдиних підходів в оплаті праці держслужбовців на основі класифікації посад.

Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Оксана
15.08.2023
Головне голосно заявити. Як завжди, а на виході буде пшик...
123
15.08.2023
ХА-ХА-ХА, а то вже ось-ось...ЧЕКАЙТЕ
Тетяна
16.08.2023
Після цієї публікації почнеться знову нова хвиля звільнення молоді з державної служби.Втомилися чекати .Надіялися, що з 2023 року щось зміниться на краще,тепер обіцяють з 2024.
Тетяна Тетяна
17.08.2023
Молодь і так працювати не дуже хоче. Всі мріють тільки про інфо- та онлайн- бізнеси, блогерство, коучинг, ІТ і т.п. Їх на державній службі, напевно, не втримаєш ніічим. Тим більше, що майже вся молодь не проти виїхати закордон.
Треба цінувати працівників середнього віку, які вже мають досвід, не проти працювати і не планують емігрувати.
Оксана
16.08.2023
Там у лісі є дерево, Біля нього ще дерево, А за ним іще дерево - Ось і кінчився ліс.
Ой, ні, ні, там ще дерево, Біля нього ще дерево, А за ним іще дерево - Ось і кінчився ліс...
Ой, ні, ні, там ще дерево, Біля нього ще дерево, А за ним іще дерево - Ось і кінчився ліс...
Олена
07.09.2023
Пережила багато підвищень заробітної плати держслужбовцям. І ні разу його не відчула. Бо коли підвищували в одній графі, іншій графі, якусь доплату забирали. Так завжди було на районному рівні. І премії на нашому рівні це рідкісне явище. Треба змінювати роботу.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі