Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.10.23
6690 0
Друкувати
Обране

Роз`яснення щодо включення періодів роботи для присвоєння чергового рангу державного службовця

Колеги! НАДС підготовлено роз`яснення щодо включення періодів роботи для присвоєння чергового рангу державного службовця у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2023 року № 877 «Про внесення змін до Порядку присвоєння рангів державних службовців».

Так, для зарахування до стажу роботи для присвоєння чергового рангу періодів роботи на посадах державної служби, визначених у пункті 9 Порядку, має бути дотримана така умова: звільнення з державної служби і призначення на посаду державної служби наступного дня після звільнення відповідно до діючого на момент призначення законодавства.

Згідно статей 21, 31 Закону прийняття громадян України на посади державної служби здійснюється за результатами конкурсу. На посаду державної служби призначається переможець конкурсу.

Наразі особи призначаються на посади державної служби відповідно до статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена Законом. 

Звертаємо увагу, що у разі звільнення особи з посади державної служби (припинення проходження державної служби), призначення на яку відбулося за результатами конкурсу, передбаченого статтею 22 Закону, чи відповідно до інших положень Закону, та у подальшому повернення такої особи на державну службу шляхом укладання контракту про проходження державної служби на період дії карантину на підставі Типового контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290 (далі – контракт про проходження державної служби на період дії карантину), або відповідно до частини п’ятої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», то такій особі попередній період роботи на посаді державної служби не передбачено включати до стажу роботи для присвоєння чергового рангу. 

Роз'яснення НАДС 171 р/з від 29.09.2023 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі