Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.02.20
36925 42
Друкувати
Обране

Щодо виплати вихідної допомоги при ліквідації держоргану

Згідно із пунктом 1 частини першої статті 87 Закону України "Про державну службу" (далі - Закон) підставами для припинення державної служби за ініціативою суб'єкта призначення є скорочення чисельності або штату державних службовців, скорочення посади державної служби внаслідок зміни структури або штатного розпису державного органу без скорочення чисельності або штату державних службовців, реорганізація державного органу.


Відповідно до пункту 11 частини першої статті 87 Закону підставою для припинення державної служби за ініціативою суб'єкта призначення є ліквідація державного органу.

Частиною четвертою статті 87 Закону передбачено, що у разі звільнення з державної служби на підставі пункту 1 частини першої цієї статті державному службовцю виплачується вихідна допомога у розмірі середньої місячної заробітної плати.

Отже, вихідна допомога у розмірі середньої місячної заробітної плати виплачується державному службовцю у разі його звільнення тільки з підстав, передбачених пунктом 1 частини першої статті 87 Закону. У разі звільнення державного службовця у зв'язку з ліквідацією державного органу не передбачено виплати вихідної допомоги у розмірі середньої місячної заробітної плати.

Лист НАДС від 26.12.2019 р. N 9838/13-19

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(42)
Люба
07.02.2020
Хто попав під скорочення тим "повезло", а хто залишився при ліквідації "дулю" отримують.....капец((((
Виктор Федорович
07.02.2020
Це просто "чудово", викинуть держслужбовців на вулицю, як якийсь непотріб. От вам і престижність держслужби і етика поведінки держслужбовців. Вимоги на держслужбі вище стелі, а от, що стосується зарплати, тут проблемка, "мінімалочка".
ЗІНА
07.02.2020
І правильно!!!В них і заробіна плата гарна то ще й вихідну їм давай !!!! Ці держслужбовці взагалі нахаби..Всіх повиганяти.. Я за керівників держорганів маю на увазі. Гребуть гроші, а простих працівників за людей не мають . Шкода тільки що ще гол. спеціалісти постаждають..
Григорій
07.02.2020
Лист носить інформативний характер та несворює правових норм. Вважаю, що вихідна допомога має виплачуватись, адже ст.44 КЗПП ніхто не відміняв. А згідно п.3 ст.5 ЗУ "Про Державну службу" Дія норм законодавства про працю поширюється на державних службовців у частині відносин, не врегульованих цим Законом. Виплата вихідної допомоги при ліквідаціїї не врегульована.
Віка*** Григорій
07.02.2020
Доброго дня! Ще як і тлумачити п.1 ч.1 ст.87 - потрібно посперечатися? Адже п.п.1¹ можливо ключається до п.1 ч.1 ст.87? Чому даний п.п.1¹ не винесено окремо, ну, наприклад, у п.5? З якою метою він є п.п.1¹ ще невідомо!!!
Валентина
07.02.2020
Якось конче потрібна була довідка з сільської ради. Видали. Підписали: виконавець і керівник. Читаю: п'ять помилок. Навіть у прізвищі кому видана довідка, (хоча надавався паспорт), всередині довідки у цьому ж прізвищі вже була інша помилка, помилка в адресі прописки, і ще граматичні помилки в тексті довідки. При складанні довідки виконавець пила каву і продовжувала говорити по телефону і це в теплому і затишному кабінеті. ПИТАННЯ: етики, відповідальності, компетентності, а може і тих заробітних плат забагато за таку роботу??? А по довідку прийшла пенсіонерка! А в робочий час по магазинах? А раніше з роботи? Таке робиться і в інших державних органах за наші податки...
лол) Валентина
12.02.2020
А ви що хотіли від секретарки на мінімальну зарплату, навіть не факт, що на ставку. Вимагайте грамотну довідку з міністрів)
Юля Валентина
08.02.2020
І при чому тут державні службовці, що в омс дурні
Анна Валентина
07.02.2020
Сільська рада - це орган місцевого самоврядування, а не держорган. Держслужбовці там не працюють, вони працюють в РДА та їх структурних підрозділах. За мінімальну зарплату і з величезним навантаженням (далеко не всі, звісно). Логічно, що толкові працівники тут не затримуються, держава їх не цінує, вони не потрібні, особливо в 2020 році. Люди вже відчувають наслідки браку грамотних кадрів в соцзахисті, далі буде тільки гірше... І радість від ліквідації та скорочення в держорганах зміниться зовсім іншими емоціями. До речі, враховуючи кількість помилок, яких допускаються дописувачі на цьому сайті, безграмотність - то наша національна бідаtransparent_pxl.png
Юля Анна
08.02.2020
Ви, думайте, що пишете, якщо в соцзахисті, особливо в усзн будуть некваліфіковані кадри, ди, що не знають законодавство, то ж хто буде вертати не законно призначені допомоги та субсидії
Леонід Юля
09.02.2020
А в мене така думка, що в соцзахист беруть всіх підряд, куди кого не взяли то в соцзахисті пригодиться.)))))Там не особо з розумом сидять.
УСЗН Леонід
10.02.2020
В соцзахисті не сидять, там працюють, сидять дещо в інших місцях. І, Леонід, краще не думайте, у Вас не дуже виходить.
Леонід УСЗН
11.02.2020
Спасибі, про соц захист я не думаю, не варто , і там таки сидять, а не працюють, якщо простій "бабуле" не можуть дати відповідь на її запитання. Зброд тай все..
УСЗН Леонід
13.02.2020
Судячи з Вашого коментаря, Вам не варто думати взагалі, а не лише про соцзахист, ось що малося на увазі. Всім, хто звернувся із простим, а іноді і не дуже, запитанням відповідь надається в повному обсязі і найкоротші терміни. Не треба прикриватися "бабулями", якщо Вам особисто було надано відповідь, яку Ви не зрозуміли, а перепитати "статус" не дозволив.
Леонід УСЗН
15.02.2020
Тупые работники" УСЗН", думать мне или нет, не вам решать. Не умеете работать с людьми, не знаете законов, так молчите и не хамите людям.
Карл Анна
07.02.2020
По перше треба трішки граматику все ж таки привести до якіхось норм і облегшити. А то проффесора сидять і думають, якби ще так закрутити українську мову, щоб всіх запутать, наприклад кому та буква Ґ потрібна, навіщо все ускладнювати, хтось захищає дипломну роботу, а хтось потім мучається, потрібно щоб мова була проста і зрозуміла, а то виходить у нас насправді якісно мову знає Фаріон і ще десь 10000 тисяч вчителів української мови Теж саме стосується і бухгалтерського обліку, потрібно все полегшувати , якщо вели наприклад паспорти бюджетних програм, то значить відміняйте тоді кошторису, навіщо дюблювати. Чи ввели нову звітність то напишіть так Закон та нормативні акти до нього,, щоб всім було одразу зрозуміло, а не потім його 10 раз поправляти і 10 раз пояснювати всім, що куди ставити і постійно робити до нього зміни.
таня Валентина
07.02.2020
согласна есть такие обезьяни и не мало. но в основном страдают, те кто честно работает и не имеет блата, так всегда было.
Олександр Валентина
07.02.2020
Покупляли собі дипломи, тай сидять, але то нічого що не можуть два слова докупи скласти, тому що "диплом" є, яким вони часто трасуть.
Elena Олександр
07.02.2020
Не хотелось ничего отвечать, но как-то обидно стало за себя)))) У меня два высших образования, не пропустила ни одной сессии, дипломы писала сама, двоих детей оставляла 9 лет учебы на мужа)))) и самое главное - также как и все попала под ликвидацию без предоставления работы!!!!! НЕ НАДО ВСЕХ ПОД ОДНУ ГРЕБЕНКУ.
Яна Elena
07.02.2020
Таке відчуття, що попередній пост написав обіжений птушник. Фраза : понакупляли дипломів" звучить дуже по птушному
Даша Яна
09.02.2020
І при чому тут птушник. Людина напевно так висловилася, тай все. І не потрібно ображати тих, хто навчався у ПТУ. В більшості вони ще розумніші за тих зто навчався у ВНЗ, просто в кожного в житті різні обставини, тай напевно батьки не мали змоги оплатити за навчання. Особисто в своїй роботі стикалася з такими випускниками. От цікаво де Ви навчалися, але видно що вас не навчили нічому людському. Вас дуже шкода. Ви нещасна людина!!!!!
Олександр Elena
07.02.2020
Не хотів вас обідити. Таких як Ви одиниці, що дійсно навчалися!! А в більшості на роботі як не по " кумовству" то за "гроші", і реально не мають "знань" зі своїми "дипломами". Тим більше, остаються на роботі не ті що з розумом , а ті що дупу лижуть.
Василь Олійник
07.02.2020
Не звертайте уваги на недолугий лист НАДС. Це дурниця. По-перше, воно прямо суперечить їхньому ж роз'ясненню 85 р/з, по-друге, воно ігнорує частину третю статті 22 Конституції України, по-третє, саме головне, частиною третьою статті 5 ЗУ Про державну службу встановлено поширення норм трудового законодавства на державних службовців. Окремого механізму звільнення державних службовців з підстав ліквідації немає, застосовується КЗпПУ. І Саме КЗпПУ передбачає, що при звільненні у зв'язку з ліквідацією виплачується вихідна допомога. Таким чином, обов'язково виплачувати.Шкода, що НАДС не врахувало, що недолугі народні депутати не узгодили норм права. Шкода, що недолугі працівники НАДС не захищають державних службовців, а навпаки, сприяють у порушенні їх прав. Шкода дивитися, на що перетворилося НАДС,
Справедливість
08.02.2020
Це не правильно, нас ліквідують, тільки той хто в цій шкурі побуває зрозуміє.Після попередження 2 місяці ти ліквідуєшся і виконуєш свою роботу, отримуєш мінімалку, залишаєшся без роботи і ще ти не получиш вихідної допомоги, Де совість??? Держслужбовцю дулю за те , що на ньому відповідальність, а прибиральниці і другим працівникам є вихідна допомога, так само їх ліквідують як і держслужбовця. Де совість???
11 Справедливість
08.02.2020
Попередження уже 1 місяць.
Богдан 11
08.02.2020
30 днів ;-р
Ольга
08.02.2020
Ганьба вождям країни, в якій принижуються державні службовці. Адже роками винищувався сильний склад спеціалістів, вони були не потрібні, потрібні були сраколизи, вибачте. Ганьба цим законам про звільнення, до кращого це не веде. Звільняти потрібно зажраних керівників, для категорій їх посад має діяти подібне законодавство.
Світлана
10.02.2020
Автор статті не врахував доповнення до п.1 ст.87 пп.1.1) ліквідація державного органу. Тобто вихідна допомога виплачується у разі звільнення у зв'язку з ліквідацією.
Людмила
11.02.2020
Кого звільняли з державної служби в січні 2020 року посадові оклади виплачували нові чи старі.
Катя Людмила
11.02.2020
Потрібно по нових окладах, тому що є нова постанова з січня 2020
Elena Людмила
11.02.2020
Мы выплачивали по новым, увольнение было 29.01.2020
керр
12.02.2020
з 13.02.2020 звільнення за п.1 і 1/1 ст. 87 ЗУ "Про державну службу" передбачено вихідну допомогу в розмірі двох середньомісячних заробітних плат. Закон № 440-IX від 14 січня 2020 року
Наталія керр
14.02.2020
А при чому тут закон про внесення змін до Митного кодексу до держслужби? В законі про держслужбу як було виплата вихідної допомоги в розмірі середньомісячної зарплати ,так і залишилася.Та держава подавиться ,щоб добавити ще одну вихід ну.Нам і так в грудні її виплачували з місцевого бюджету, бо міністрам на премії не вистачало.
Віталій Наталія
18.02.2020
А при тому, що тут вносяться зміни до Закону Про державну службу а саме в цей пункт. І вказано що при ліквідації і при скороченні виплачується 2 посадових оклада
Віка*** керр
12.02.2020
Цікаво тепер - ця норма Закону буде застосовуватися починаючи з 13.02.2020р. А як же держсдлужбовці, яких звільнили у січні 2020 року??? Деяким виплатили вихідну, а деяким (ліквідованим) навіть однієї не було виплачено???
керр Віка***
12.02.2020
зворотної дії не передбачено
Віка***
12.02.2020
в) у статті 87:частину третю доповнити новим абзацом першим такого змісту:"3. Суб’єкт призначення або керівник державної служби попереджає державного службовця про наступне звільнення на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої цієї статті у письмовій формі не пізніше ніж за 30 календарних днів. Суб’єкт призначення або керівник державної служби може пропонувати державному службовцю будь-яку вакантну посаду державної служби у тому самому державному органі (за наявності). При цьому не застосовуються положення законодавства про працю щодо обов’язку суб’єкта призначення отримання згоди виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на звільнення".У зв’язку з цим абзаци перший - третій вважати відповідно абзацами другим - четвертим;у частині четвертій слова і цифру "на підставі пункту 1" замінити словами і цифрами "на підставі пунктів 1 та 1-1", а слова "середньої місячної заробітної плати" - словами "двох середньомісячних заробітних плат";
НІК
14.02.2020
колеги праві
НІК
14.02.2020
НАДС необхідно терміно надати додаткове тлучення свого листа від 26.12.2019 щодо виплати вихідної допомоги.
Аліна
19.02.2020
Нас в РДА звільняють з 21.02.2020 р, але попередили, що коштів немає на виплату вихідної допомоги в розмірі 1 середньомісячної зарплати. А Ви говорите про 2 !!!!???? Крім цього никому не надавали грошову допомогу при нарахуванні щорічної основної відпустки!!!
Валя Аліна
19.02.2020
ну й що , що нема! Хай реєструють кредиторську заборгованість. залишити людей без виплати теж не законно
Валя
19.02.2020
Хто знає при ліквідації відділу економіки чи може начальник відділу претендувати на виплату згідно п.5 ст.41 КЗПпУ
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн