Службовий паспорт України: з 2015 року за новою формою!

Починаючи з 2015 року дипломатам, митникам та військовослужбовцям будуть видаватися нові форми службових паспортів, які будуть мати безконтактний електронний носій.


Так, Кабмін затвердив зразок і технічний опис бланка службового паспорта України з безконтактним електронним носієм.

Паспорт матиме форму книжечки розміром 88×125 мм та складатиметься з м’якої обкладинки, форзаца, сторінки даних і 32-х паперових сторінок. У праву частину обкладинки буде імплантовано безконтактний електронний носій.

Нагадаємо, що службовий паспорт України є документом, що дає право на виїзд з України, в’їзд в Україну та посвідчує особу громадянина України під час перебування за межами країни. Службовий паспорт України на строк виїзду у службове відрядження за кордон видається, зокрема:

— адміністративно-технічним працівникам дипломатичної служби;

— співробітникам торговельно-економічних місій у складі дипломатичних  представництв України за кордоном, які не перебувають на дипломатичній службі;

— військовослужбовцям ЗСУ, Держприкордонслужби, Нацгвардії, СБУ та інших військових формувань, а також працівникам органів внутрішніх справ, органів прокуратури України, податкової міліції та митникам, які мають спеціальні звання чи займають  відповідні посади;

— громадянам України, які забезпечують обслуговування державних, парламентських делегацій України, делегацій КМУ на міжнародних конференціях і переговорах тощо.

Такі нововведення затверджені постановою КМУ від 23.09.2014 р. № 486, яка набере чинності з 01.01.2015 р.

Зверніть увагу! Службові паспорти України, видані до набрання чинності цією постановою, будуть чинними протягом строку, на який їх було видано.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі