Службовий паспорт України: з 2015 року за новою формою!

Починаючи з 2015 року дипломатам, митникам та військовослужбовцям будуть видаватися нові форми службових паспортів, які будуть мати безконтактний електронний носій.


Так, Кабмін затвердив зразок і технічний опис бланка службового паспорта України з безконтактним електронним носієм.

Паспорт матиме форму книжечки розміром 88×125 мм та складатиметься з м’якої обкладинки, форзаца, сторінки даних і 32-х паперових сторінок. У праву частину обкладинки буде імплантовано безконтактний електронний носій.

Нагадаємо, що службовий паспорт України є документом, що дає право на виїзд з України, в’їзд в Україну та посвідчує особу громадянина України під час перебування за межами країни. Службовий паспорт України на строк виїзду у службове відрядження за кордон видається, зокрема:

— адміністративно-технічним працівникам дипломатичної служби;

— співробітникам торговельно-економічних місій у складі дипломатичних  представництв України за кордоном, які не перебувають на дипломатичній службі;

— військовослужбовцям ЗСУ, Держприкордонслужби, Нацгвардії, СБУ та інших військових формувань, а також працівникам органів внутрішніх справ, органів прокуратури України, податкової міліції та митникам, які мають спеціальні звання чи займають  відповідні посади;

— громадянам України, які забезпечують обслуговування державних, парламентських делегацій України, делегацій КМУ на міжнародних конференціях і переговорах тощо.

Такі нововведення затверджені постановою КМУ від 23.09.2014 р. № 486, яка набере чинності з 01.01.2015 р.

Зверніть увагу! Службові паспорти України, видані до набрання чинності цією постановою, будуть чинними протягом строку, на який їх було видано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі