Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.11.15
3072 2
Друкувати
Обране

Уряд підтримує повне перезавантаження системи державної служби - відкриті та прозорі відбори на всі посади, починаючи від вищого корпусу державної служби до посад нижчих категорій, - Ганна Онищенко

2 листопада, відбувся семінар-круглий стіл на тему «Реформа державної служби в контексті всеохоплюючої реформи державного управління в Україні». Участь у семінарі взяли Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, Голова Української частини Парламентського комітету асоціації, Перший заступник голови Комітету ВР з питань європейської інтеграції Остап Семерак, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, експерти програми Sigma та інші представники органів державної влади і громадськості.

Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко висловила вдячність профільному комітету Верховної Ради, в якому опрацьовувався проект закону про державну службу, за докладені титанічні зусилля під час опрацювання всіх поправок до законопроекту, в результаті чого, на переконання Міністра, вийшов досить хороший варіант закону.

Ганна Онищенко зазначила, що Уряд вважає за необхідне підтримати повне перезавантаження системи державної служби, як це відбулося під час реформи патрульної поліції – провести відкриті та прозорі відбори на всі без виключення посади, починаючи від категорії «А» (вищий корпус державної служби) до посад категорії «Б» і «В». «Відповідний лист, з викладеною позицією, адресований Голові Верховної Ради за підписом Прем`єр-міністра ми направили вже сьогодні і сподіваємося, що у Парламенті розглянуть і обговорять цю пропозицію», - зазначила Міністр.

Крім того, у своїй доповіді Міністр розповіла присутнім про Стратегію реформування державного управління, яка вже декілька місяців опрацьовується разом з європейськими колегами, експертами програмиSigma. «На моє переконання, Стратегія на 90% готова, залишилось погодити кілька принципових положень і, сподіваюсь, найближчим часом вона буде відпрацьована остаточно», - підсумувала Ганна Онищенко.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Тетяна
05.11.2015
Не смішіть мої тапки...хто піде на держслужбу на мінімальну зарплату? Ще й канцелярку купи, у відрядження за свої кошти поїдь, комптехніка років царя гороха. На держслужбу можна буде набирати людей за озвученими умовами тільки після повного перегляду матеріального забезпечення держслужби.
Алла
04.12.2015
Це точно. На дровах працювати не можливо.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі