Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
56463 28
Друкувати
Обране

Уряд запланував на 2021 рік значне скорочення держслужбовців підрозділів соцзахисту

Зміни стануться із 1 липня 2021 року


Кабінет Міністрів України постановою від 25 листопада 2020 р. № 1158 вніс зміни до низки власних актів. Зокрема, у новій редакції виклалипункти 1 і 2 приміток до додатка до Постанови № 91. Завдяки цьому буде досягнуто дві цілі.

По-перше, гранична чисельність працівників облдержадміністрацій з 1 липня 2021 р. скорочується на 30% граничної чисельності державних службовців структурних підрозділів з питань соціального захисту населення облдержадміністрацій та на 30% державних службовців служб у справах дітей облдержадміністрацій.

По-друге, з тієї ж дати гранична чисельність працівників райдержадміністрацій скорочується на 100% загальної чисельності державних соціальних інспекторів райдержадміністрацій станом на 1 січня 2020 року.

Джерело:
buh.ligazakon.net
25
8
5
13
15
18

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(28)
Ірина
01.12.2020
А решти пристосуванців...коли позбудуться? Для чого утримувати увесь цей баласт????
Лада)) Ірина
01.12.2020
Очевидно, що пристосуванець це ви, бо сидите вдома і отримуєте якусь допомогу і не знаєте, який складний процес отримання цієї допомоги. а я, як "пристосуванець" ще додам, щоб доставити вам цю допомогу я за свій рахунок оплачую комунікаційні послуги, за свій рахунок придб. папір, а в нагрузку в мене жодного дня не було карантину і я наражаю себе на небезпеку на рівні з лікарями, бо прийом людей не припиняли жодного дня!!!!
УСЗН Ірина
01.12.2020
Шановна пані Ірино, загляніть якось до УСЗН РДА, поспілкуйтеся власне з людьми, які приходять на прийом, хоч би що привітно їм посміхайтесь, (дотримуючись етики державного службовця), роботу виконайте якісно, своєчасно, з дотриманням термінів, отримайте 5000грн. заробітної плати (не в аванс і розрахунок, а частинку, решту віддадуть якось). На карантин - зась, бо ж людям треба отримати свої гроші, їм немає за що жити. Скажіть людям, які працюють в районах, що вони "баласт" і "пристосуванці". Чи може не треба узагальнювати? І кидати гучні заїзжені фрази від нічого робити?
Ирина УСЗН
02.12.2020
у нас закрыты двери в УСЗН!!!!!!! и никто не выходит и не запускают,что бы видете ли вы не заразится от нас!!!!!!! стоит на улице коробка под дождем и бросаешь туда свои документы.....ВОТ ТАК "РАБОТАЮТ"......
Niki Ирина
02.12.2020
А ви не припускаєте, що там пів УСЗН на лікарняному по COVID, але ходять на роботу, і нараховують субсидії, пільги і всі види соціальних допомог. А за консультаціями - велкам ту ОТГ!
Лада)) Niki
02.12.2020
Читаэте мої думки)))
УСЗН Ирина
02.12.2020
Тому й кажу - не треба всіх під одну гребінку. Чи хворі, чи боїмося, а йдемо на роботу. Як працювали до пандемії так і працюємо, перед жодною людиною двері не закрили і в консультації не відмовили. Всі належні виплати нараховані і виплачені вчасно і в повному обсязі. Впевнена, навіть якщо Ваші документи були вкинуті до спеціального ящика, вони опрацьовані і про результат Вас буде повідомлено не дивлячись на закриті двері. А при переході до нової моделі роботи з ТГ, повірте, буде час, коли такий ящик за щастя буде.
Не обурена взагалі Ирина
03.12.2020
Зацькували бідну дівчину, але я на неї не ображаюся, бо справді почуваюся пристосуванкою. Пристосувалась до того, що працюю після 17,00. до того, що прийшлось притягти принтер з дому бо нема на чому працювати, бо в цьому році держава на нас по.....а і треба здаватися на інтернет на охорону на прибиральницю, кореспонденцію відправляти за свій рахунок це вже як так і треба. А Ви, шановна, не змогли пристосуватися доя якогось там ящичка?????
Ikar Ірина
01.12.2020
пристосуванці і замінусовали)
УПСЗН Ірина
01.12.2020
перед тим, як радіти черговій дурні нашого уряду спочатку включіть мізки і пофантазуйте......Вам 75 років прийшли ви в соцзахист, а там все онлайн -і немає жодного пристосуванця, щоб пояснити на якому сайті дивитись як отримати допомогу, чому ваша електронна сторінка не відкривається, під якими ключами туди зайти, чому РЕС не зняв оплату, чому комунхоз...на якому етапі внесли невірні дані. Классно, зате без бюрократії і пристосуванців
правда Ірина
03.12.2020
А це мабуть ви зустрічали переселенців з ,,,у 2014 році, обслуговували щоденно, не знаючи діагнозів клієнтів, наражали себе і своїх дітей на небезпеку заразитися туберкульозрм і т,д,, чи ви пристосовувалися в других місцях,
ОВ
01.12.2020
У нас "непристосуванці" можуть тільки дзвонити по телефону і в трубку кричати: "Де дєтскі? В мене шестеро голодних дітей, чим я должна їх кормить?"
Енгрібьорд ОВ
01.12.2020
"Де дєтскі?" - то взагалі класика. transparent_pxl.png
Карл ОВ
01.12.2020
Треба було відповісти . Ноги - Що ноги?- Ноги потрібно було не розтавляти )))) Надіюсь послідуючі непопулярні кроки держави змусять цих людей працювати а не заробляти на дітях які вони не можуть утримувати
Анна Карл
01.12.2020
Не змусять. На жаль. Дуже багато втрачено.
Анна Карл
01.12.2020
Про жах, котрий чекає на сільських жителів після ліквідації РУСЗН, взагалі мовчу (при всій повазі до новостворених ОТГ - вам потрібен час, щоб навчитися).
JAFA Анна
03.12.2020
Тільки держслужба - проффесіонали, а самоврядування- відстій. Це висновок з вашого коментаря.. Перед тим як кричати визнайте, що з 1 січня органи місцевого самоврядування повинні виконувати функцію органів соціального захисту. Так, важко залишатись без роботи, не спорю.
Ольга JAFA
07.12.2020
" Важко" ну Ви даєте - це капец.
Лада)) Карл
01.12.2020
Мої батьки мали 5 дітей, на той час вони ніяких допомог від держави взагалі не отримували, але вони мали де працювати і дали нам все для життя-освіту, житло і т.д. Я зараз мама 2-х дітей і після скорочення в районному центрі роботи мені немає, то може справа не в соціальних виплатах, а в тому, що населення довели до такого стану, коли люди залежні від соціалки.
Ikar ОВ
01.12.2020
за присосуванців малось на увазі інше
марина
02.12.2020
да, нашли где скоротити!!! правильно, а че? в киеве раздувают штати, по местам есть тоже раздуто, а там где надо, конечно нужно скоротити, а что там нет выгоды, там не ремонтируют дороги с откатами, не вивозят пустые машины с мусором, чтобы денег получить (опять же откат). зачем такой баласт, ну да мы же быдло, нас на помойке всех нашли, не умеешь воровать, вот тебе сокращение. зарплата в 5 тис, живи, и это еще хорошо. когда же машина по уничтожению нашей нации, нашего украинського народа задавит таких, которые издают дурацкие законы?!??!
жор
02.12.2020
Ну что доездились с поддержкой как не януковича то порошенка и иной их братии.
Обурений
02.12.2020
Читаючи коментарі, розумієш чому в державі такий безлад. Одні вважають нижчу ланку держслужбовців "пристосуванцями", інші вважають за правильне говорити: -"Ноги...", треті вважають що винен ще хтось і так далі... І ніхто, ну ніхто не винуватить себе. Бо ж "я правий існує дві думки - моя і неправильна". Ми так і будемо жити з кожним роком все гірше, якщо не об'єднаємось і не навчимось обирати правильну владу, а не гречку або щоб "тільки не ці". Не навчимось (хоч як це не банально) бодай найменшої поваги одне до одного. І насам кінець, потрібно починати робити щось із себе, а вже потім обливати багном держслужбовців, простих громадян, працівників підприємств і т.д., бо читаєш наче бидляцькі написи на стінах, а не коментарі освічених людей!!!
жор Обурений
02.12.2020
А что есть кого выбирать? Вон французам хотели повысить цену на бензин на 25 евроцентов и что там началось, а у нас что?
Обурений жор
02.12.2020
Так отож бо і воно.
Вадим жор
02.12.2020
А ми і не вибираємо самі бо весь наш вибір диктується телевізором та бігмордами. От і голосуємо за "крєпкіх" господарів та "чесних" корупціонерів , які багато обіцяють і щедро гречкосіють. Для пересічного виборця ідеальний кандидат, це той що "дає" на школу,церкву,лікарню і йому не докажеш, що дорвавшись до влади він в рази більше вкраде з бюджету. Та що казати, якщо навіть вбивцю, який влаштовував полювання на людей ті ж самі люди вибрали головою отг бо господар...
Вася
01.01.2021
І я держслужбовець, працюю давно, а от в печінках вже всі оці нововведення, візьміть почитайте порядки до нарахуваня допомог, зрозумієте що то за важка праця))
Руслан
06.01.2021
Нам зараз усім у січні підняли тарифи на все на Газ, електрику, воду, але ми це ж схаваєм. Дарма що у сім'ї з п'яти чоловік де 2 дорослих працює, четверть доходу прийдеться віддати за комуналку.І ще половину доходу на продукти. Ми будемо тихенько сидіти і не рипатися. Бо ФОПи якось організувалися почали відстоювати свої інтереси. А нам простим українцям нічого не потрібно. Майже нічого. Щоб залишили нас у спокої керівники які взагалі нічого не розуміють не тільки в державних справах, політиці та економіці.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд