Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.04.17
7694 2
Друкувати
Обране

Уряд затвердив Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Із набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою.

Нормами статті 25 Закону визначено, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, зокрема має подати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

З метою забезпечення реалізації вимог Закону та на виконання абзацу другого підпункту 4 пункту 15 Розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону постановою Кабінету Міністрів України  затверджено Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Даний Порядок визначає механізм проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, зокрема:

  • організацію роботи атестаційної комісії;
  • склад атестаційної комісії;
  • права та обов’язки учасників атестації;
  • порядок видачі посвідчення тощо.

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
та ні
03.05.2017
ой, капець!!!!!!!!!!!! і так через нововведення при прийомі на держслужбу ніхто не хоче йти працювати до структурних підрозділів адміністрацій, тепер взагалі не заманиш!!!)))))))
LEXXX
12.05.2017
Ну ось і з'явилися перші розцінки за освітню послугу проведення атестації щодо вільного володіння державною мовою: Національний університет біоресурсів і природокористування України - 950 грн Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана - 770 грн Міжрегіональна Академія управління персоналом - 300 грн (демпінгують напевно;) ) Інші уповноважені вищі навчальні заклади поки не склали собі ціни. Чекаємо на черги "бажаючих" ....
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі