Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.08.17
13525 6
Друкувати
Обране

Уряд затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

Кабінет Міністрів України 23 серпня 2017 року затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, який визначає процедуру проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій “А”, “Б” і “В”.

Метою оцінювання результатів службової діяльності державних службовців є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні.

Оцінювання службової діяльності державних службовців проводиться поетапно:

  • визначення та перегляд завдань і ключових показників;
  • оціночна співбесіда (крім випадків, передбачених цим Типовим порядком);
  • визначення результатів оцінювання та їх затвердження.

Отримання державним службовцем відмінної оцінки результатів його службової діяльності є підставою для щорічного преміювання та надання рекомендації на участь у конкурсі на зайняття вищої посади.

Водночас у разі повторної негативної оцінки, за результатами оцінювання результатів службової діяльності, державний службовець підлягає звільненню відповідно до пункту 3 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».

У Типовому порядку визначено три можливі результати оцінювання службової діяльності державних службовців: негативна, позитивна та відмінна оцінки. Оскарження результатів оцінювання службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій “Б” і “В” здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про державну службу» і можливе тільки у разі отримання негативної оцінки.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Олена
28.08.2017
А де сам типовий порядок, де можна подивитись?
Світлана Олена
29.08.2017
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250226365
Володимир Олена
29.08.2017
Олено, можете переглянути його за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250226365
Олена Володимир
29.08.2017
дякую
Бухгалтер
28.08.2017
Як же будуть оцінювати державних службовців найвищої категорії, коли країну (ЛЮДЕЙ, ЕКОНОМІКУ, СОЦІАЛ, ВИХОВАННЯ І НАВЧАННЯ МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ) довели ДО КРАЮ!!!!!!!!!
Порохобот Бухгалтер
01.09.2017
Ніяк. Їхню роботу ніхто перевіряти не буде. Ця перевірка є просто формальністю, як і більшість всього, що відбувається в країні.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі