Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.11.15
3786 0
Друкувати
Обране

В.Гройсман вважає за необхідне розглянути і ухвалити у четвер новий закон про державну службу

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час Погоджувальної ради звернувся до депутатських фракцій і груп до 26 листопада «ретельно попрацювати» над підготовкою закону про державну службу для розгляду і ухвалення у цілому.

На минулому тижні, сказав В.Гройсман, відбулася робоча нарада щодо цього законопроекту за участю представників усіх фракцій і груп та експертів. «Ми розглянули, і сьогодні можна констатувати, що цей закон про державну службу повністю якісно підготовлений до другого читання і розгляду у цілому», - наголосив керівник Парламенту.

В.Гройсман зазначив, що необхідно запровадити механізми, які сприятимуть тому, аби «дилетанти у владі були виведені поза межі влади, а нові публічні конкурси і нові умови вступу на державну службу, гарантії просування по державній службі привели у владу професійні кадри, які зможуть долати ті виклики, які сьогодні є».

В.Гройсман також повідомив, що на нинішньому пленарному тижні народним депутатам буде запропоновано розглянути ряд важливих законодавчих актів.

Зокрема, у вівторок заплановано розглянути ряд законопроектів щодо роздержавлення засобів масової інформації, блок законопроектів стосовно розвитку економіки, у тому числі, щодо врегулювання ринку газу. Четвер планується присвятити розгляду питань щодо децентралізації, а саме стосовно передачі на місця базових повноважень щодо надання послуг громадянам, деякі питання роботи органів місцевого самоврядування у частині подальшого функціонування об’єднаних територіальних громад.

«Цей процес ефективно запущений», - підкреслив В.Гройсман, додавши, що під час робочих поїздок у регіони він переконався у тому, що люди повні оптимізму щодо продовження реформи з децентралізації. «Ми, як законодавчий орган, повинні далі їм сприяти в максимальній реалізації повноважень органів місцевого самоврядування», - наголосив Голова Верховної Ради.

www.rada.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі