Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
30869 12
Друкувати
Обране

Внесено зміни до типових правил внутрішнього службового розпорядку держслужбовців, додали можливість працювати за межами адміністративної будівлі державного органу

Національне агентство України з питань державної служби Наказом №39-20 від 13.03.2020 внесло зміни до Типових правил внутрішнього службового розпорядку, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 03 березня 2016 року N 50


доповнити розділ новим пунктом такого змісту:

"8. За ініціативою державного службовця і згодою його безпосереднього керівника та керівника самостійного структурного підрозділу (за наявності) такий державний службовець може виконувати завдання за посадою за межами адміністративної будівлі державного органу. Для цього державний службовець повинен погодити у письмовій формі, зокрема засобами телекомунікаційного зв'язку, перелік відповідних завдань та строки їх виконання з безпосереднім керівником та керівником самостійного структурного підрозділу (за наявності).

Для державного службовця обсяг завдань за посадою за межами адміністративної будівлі державного органу повинен визначатись з урахуванням тривалості його робочого часу.

За межами адміністративної будівлі державного органу можуть виконуватися завдання, якщо їх якісне, ефективне та результативне виконання не потребує:

використання інформації з обмеженим доступом;

доступу до комп'ютерного, телекомунікаційного та/або програмного забезпечення, яке функціонує лише у межах приміщення державного органу;

обов'язкового перебування в приміщенні державного органу (залучення інших працівників державного органу, проведення консультацій, нарад тощо).

Правилами внутрішнього службового розпорядку в державному органі можуть визначатись додаткові умови виконання державними службовцями завдань за посадою за межами адміністративної будівлі державного органу залежно від особливостей реалізації функцій і завдань цього державного органу.

Час виконання державним службовцем завдань за посадою за межами адміністративної будівлі державного органу обліковується як робочий час".

Наказ Національного агентства України з питань державної служби №39-20 від 13.03.2020

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
Аліса
19.03.2020
Мгм... так і буде, тримайте швидше кармани...
Оля
19.03.2020
Дурдом!
Олександр
19.03.2020
Таке ото, якби щось прийняти. НАДС взагалі не потрібне для державної служби, самий безглуздий орган, абсолютно відірваний від реальності
Анна Олександр
19.03.2020
Не просто не потрібне, воно шкодить, відволікає своїми безглуздими і абсурдними рішеннями, порядками і вимогами від реальної роботи. Все ускладнюють і заважають.
Наталія
19.03.2020
У мене було на вибір 2 варіанти: рабочий день з 9:00 до 18:00 Або рапорт на відпустку. Ніяких пропозицій щодо дистанційної роботи не було, хочу розпорядчий документ по міністерству було видано.
Ріна Наталія
23.03.2020
Чрму ж це, дістанційна робота буде коли Ви у відпустку підете))))))
Оксана
20.03.2020
Ні відпусток, ні карантину, сиди на роботі. І зарплати аж по 500 грн. дали, працюйте безкоштовно.
Ольга Оксана
20.03.2020
Вам 500 дали. А ми від січня зарплати не бачили.
Енгрібьорд
20.03.2020
Люди, не треба себе аж занадто жаліти. Цілком логічно що окремі категорії працівників МАЮТЬ працювати під час карантину, щоб підтримувати "нормальне" функціонування суспільства. На мій превеликий жаль - це і я в тому числі. Так, мене жабка душить, що хтось може собі дозволити закрити кабінет на ключ і отримувати дома середню заробітну плату, а я (і такі як я) мають цю саму зарплату нараховувати та виплачувати. Але тут треба міняти професію, а не жалітися. Веселіше, колеги!
Олена Енгрібьорд
20.03.2020
Абсолютно з Вами згідна, сама в тому ж становищі)))
Оля
20.03.2020
Чи є працівники РДА, котрі неотримують зарплату вже другий місяць?
Олександр
23.03.2020
Таких є дуже багато, але забороняють показувати заборгованість по казначейству.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд