Володимир Бондаренко: В цьому році буде проведено другий етап реформи державної служби

В 2017 році передбачено проведення наступного етапу реформи державної служби. Про це сьогодні сказав на семінарі для регіональних журналістів «Реформа публічної адміністрації: в очікуванні дива» Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко.


«В цьому році ми започаткували вже наступний етап реформи. Це перетворення міністерств з органів управління майном в міністерства, які формують політику», - зазначив він.

Володимир Бондаренко підкреслив, що мова йде про створення в структурах міністерств генеральних директоратів, які будуть забезпечувати формування і аналіз політики.

«Якщо ми говоримо про нову структуру, то потрібно осучаснити цю структуру новими людьми. Ми плануємо, що з серпня-вересня буде оголошено проведення конкурсів на посади фахівців з питань реформ в структури цих директоратів», - підкреслив Володимир Бондаренко. За його словами, відбір відбуватиметься на умовах відкритого конкурсу, обов’язковою умовою проведення якого будуть залучення не лише кадрових, юридичних служб, а  й громадськості. Крім того, участь можуть брати як нові люди, так і діючі співробітники міністерств.

Він також нагадав, що реформування державної служби має на меті покращити її якість. «Державні службовці асоціювалися з чиновниками, закритими від людей, і люди, які вже все в своєму житті мають. Насправді зруйнувати цей міф було ідеєю цієї реформи  і Закону України «Про державну службу», який набув чинності в травні минулого року», - підкреслив Володимир Бондаренко і додав, що були розмежовані політики і державні службовці.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (10)
Рядовий держслужбовець
10.07.2017
І в кого ж це " Державні службовці асоціювалися з чиновниками, закритими від людей, і люди, які вже все в своєму житті мають.", якщо державний службовець рівня району отримував багато років заробітну плату набагато нижчу від середньої по країні і за рахунок чого він міг мати "все в своєму житті"??? Тільки цього КМУта ВР не помічали. Державні службовці- це не лише співробітники міністерств, а і ми -рядові державні службовці рівня районів, де посадовий оклад головного спеціаліста і зараз на рівні мінімальної заробітної плати, а спеціаліста та провідного спеціаліста і того менше.

sedric
10.07.2017
На жаль маємо знову реформу на "бумажці"...Обдерді, жебраки- раби на районному рівні і розжиріллі держиморди в міністерствах - ось і результат "велекої реформи"
Света
11.07.2017
Так, держслужбовці живуть шикарно, особливо в районах, дякуючи новій владі ми ходимо в дизайнерських брендових речах (тільки ніхто не знає, що ці речі з секендхенду, бо така о#@&нна зарплата), немає за що купити продукти, не говорячи вже про ліки, а якщо ще двоє школярів забезпечити, то я взагалі не знаю, як вижити. Хочу побачити як депутати б вижили на 4000 грн. в місяць.
Сергій Света
11.07.2017
4000 грн це ще добре, без стажу головний спеціаліст районного рівня отримує 2600 на руки
Наталія
11.07.2017
Не,ну я в щоці Одні матюкі на язиці. "Осучаснити структуру новими людьми".А старих викинути? І в чому їх вина? Вони не винні в вашому бездарному керуванні та задовбалися виконувати ваші безглузді реформи за мінімалку.Та ви в міністерствах як жирували, так і далі жируєте, як брали хабарі так і берете і попропихаєте по блату таких самих нікчемних спеціалістів і керівників.
Людмила
11.07.2017
Я працювала в державній службі (РДА) та ОМС . Стаж роботи більше 20 років. За цей час " благодаря высокой зарплате, которую отвалило государство" я змогла купити за цей час тільки дитині велосипед та оплатити гуртожиток у ВУЗі . Зараз працюю в ОМС і після підвищення окладів : Органи місцевого самоврядування зможуть самостійно затверджувати загальну чисельність апарату місцевої ради, її виконавчих органів та витрати на їх утримання це "жесть" тому що голова РДА та начфін рогом впекрлися заламуючи пальці що вони нам "дали велику зарплату"та на це виділили великі кошти. ну і т.д. Хотілось би узнати як в інших ОМС на районних рівнях? Сил боротися немає. А КМУ все рівняє по своїм міркам , вони думають що ми купаємося в золоті. ХАЙ спустяться на цю грішну землю та подивляться, як ми секенди розбираємо...Порохобот
11.07.2017
Та вже не має чого реформувати на районних рівнях. Держслужбу розвалили цією реформою. Залишились тільки спеціалісти які доробляють стаж до пенсії, а молодь не йде на таку малооплачувану роботу.
Ірина
11.07.2017
Ситий голодного не зрозуміє.Красиві слова для Європи,щоб дали очередний транш і красиво пожали Президенту руку ,а він радісно і впевнено посміхавєя!!!Я ж такий як ви,мій любий народ, я ж на рівні з вами страджаю. Я про вас тільки й думаю, як жру свої шоколадки,і гроші в офшорах рахую,мій любий народ!Все для вас.
Дежслужбовець
20.07.2017
Якби в Кабміні та адміністрації президента читали хоч трохи ті таблиці по зарплаті нижчих рівнів, а не свого рівня, то може б вони побачили наші "великі достатки", на які ми не можемо навіть нормально місяць прожити, не говорячи про те, щоб щось залишити на виплату кредитів на житло і т.д.
Сергій
22.07.2017
Да! так провели реформу що зараз керівники, які раніш отримували 5000, зараз отримують 15000 а провідні та головні спеціалісти як отримували 2300 так і отримують 2300. Спеціально керіництво змінює назву посади або відділу аби у працівників не виникало індексації. А собі ставлять надбавки +премії. Для кого ці реформи ???
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі