Як виплачуватиметься допомога на вирішення соціально-побутових питань держслужбовцям

Урядом на виконання ч. 2 ст. 54 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIІI розроблено проект постанови «Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань».


Передбачається, що:

1. Державним службовцям матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань може надаватися один раз на рік у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

2. Виплата зазначеної допомоги здійснюється в разі скрутного матеріального становища працівника, народження дитини, на лікування, поховання тощо на підставі особистої заяви працівника. Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань надається державному службовцю за наявності обґрунтованої підстави для її отримання.

3. Державним службовцям, переведеним з одного державного органу в інший, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань надається за умови, якщо вони не отримували її в календарному році за попереднім місцем роботи.

4. Рішення про надання такої матеріальної допомоги державним службовцям приймається керівником державної служби в державному органі в межах затвердженого фонду оплати праці.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (11)
Марина
23.05.2016
Ми, державні службовці, вже забули, що таке матеріальна допомога на оздоровлення , не кажучи про матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань. Думаю, затвердження порядку про її виплату лише в котре полоскоче нам всім нерви.
Гриша
23.05.2016
На зарплату не вистачає вже, а вони про якусь матеріалку пишуть . Можливо для якихось министерств вона і треба )))
Наталя
23.05.2016
Учора "велика реформаторка" А.Шкрум в програмі "Подробиці" заявила що основна проблема ,яка "пробуксовує" закон про держслужбу,це подвійне громадянство та перешкоджання чиновників щодо відкритих конкурсів.Що потрібні нові талановиті,молоді кадри.А старі куди діти? Вигнати, бо вони не молоді?Все життя сиділи на мінімалкі,а тепер ви на потрібні.Господи: вона чи така тупа,чи наївна.Людина далека від реалій життя.От такі дебіли і пишуть закони і нами керують.Та ще й закон до пуття не доведений.Хай краще проведе реформу Верховної Ради з скороченням до 150 депутатів.
Людмила
23.05.2016
повністю підтримую НАТАЛЛЮ
Ольга
25.05.2016
Я теж за скорочення депутатів у ВР. Думаю, якби провести референдум на цю тему, то весь народ України проголосував би "ЗА"
Тетяна
25.05.2016
Я з Вами згідна за 150 депутатів яка б економія коштів була
Світлана
27.05.2016
Всіх підтримую!!! А за 12 років державної служби ні разу не отримувала (з головних спеціалістів, завідувачів секторів ніхто не отримував) матеріальну допомогу на вірішення соціально- побутових питань, хоча потреба була неодноразово. А на даний час сказали не ждіть навіть матеріальної допомоги на оздоровлення що повина надаватися до відпустки, в зв'язку з підвищення заробітних плат та відсутністю додатковго фінансування, так що яка матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, про що мова?????????????
Ірина
03.08.2016
Скільки працювала в різних держустановах (12 років) завжди її отримувала.
Евгений
08.08.2016
Проет постанови «Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань» принят еще 12 мая. Но Постанова до сих пор не подписана Гройсманом. И когда будет подписана не известно. Видимо не очень хочется тратить деньги на помощь госслужащим.

//
11.08.2016
http://taxlink.ua/ua/news/pracjujuchi-derzsluzbovci-majut-pravo-na-ponovlennja-ranishe-priznachenoi-pensii.htm
Ганна
30.11.2016
Добрий день. Скажіть будь-ласка, чи виплачується матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань завідуючої архівом місцевого суду?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі