Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1346 0
Друкувати
Обране

Яценюк відклав скороченя держслужбовців

19 березня, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відклав ініціативу Міністерства фінансів України про чергове скорочення чисельності державних службовців.


Про це повідомила прес-служба Національного агентства України з питань державної служби. "Обговорюючи питання про чисельність працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та інших бюджетних установ, Арсеній Петрович Яценюк доручив передусім провести моніторинг функцій, завдань і повноважень міністерств і відомств", - йдеться в повідомленні. Наголошується, що питання здійснення організаційно-методичного забезпечення зазначеного моніторингу покладено на Нацдержслужбу.

6 лютого Центральний Комітет профспілки звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернутися до Конституційного Суду України щодо визнання неконституційним Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 року № 76-VIII.
Зокрема, цей закон надає право керівникам органів виконавчої влади та інших державних органів «…з метою забезпечення раціонального використання бюджетних коштів вжити заходів щодо скорочення чисельності працівників (державних службовців) на 20 відсотків, надання відпусток без збереження заробітної плати, встановлення режиму роботи на умовах неповного робочого часу, зменшення або скасування стимулюючих виплат, зменшення надбавок і доплат, які встановлені у граничних розмірах, переглянути укладені договори на придбання товарів, робіт, послуг».
Профспілка пояснює, що це право надає керівникам зазначених органів без згоди та попередження працівників про встановлення для них режиму роботи на умовах неповного робочого часу та надання відпустки без збереження заробітної плати на визначений керівниками термін!!!

За матеріалами Прорфспілки працівників державних установ україни 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд