Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
8960 3
Друкувати
Обране

Затверджено методику проведення аналізу посад державної служби категорій "Б" та "В"

Національне агентство України з питань державної служби наказом від 17 серпня 2018 року N 199-18 затвердило Методику проведення аналізу посад державної служби категорій "Б" та "В" у центральних органах виконавчої влади


Методику розроблено для використання керівниками державної служби, працівниками служб управління персоналом, керівниками структурних підрозділів та іншими державними службовцями державного органу, які залучені до проведення аналізу посад.

Методика визначає загальні вимоги до проведення аналізу посад державної служби категорій "Б" та "В" з метою надання методичної допомоги службам управління персоналом центральних органів виконавчої влади у забезпеченні єдиного підходу до проведення аналізу посад, узагальнення його результатів та актуалізації посадових інструкцій державних службовців.

Основні методи збирання інформації (відомостей) для аналізу посад:

1) інтерв'ювання (опитування) - дозволяє збирати необхідну інформацію шляхом спілкування з використанням персонального (особистого) інтерв'ювання.

2) інтерв'ю фокус-групи - групове інтерв'ю з респондентами, які виконують типові (подібні) обов'язки, що мають взаємопов'язаний чи взаємодоповнювальний характер. Проведення такого інтерв'ю здійснюється із залученням 6 - 10 респондентів. Аналітик організовує та спрямовує обговорення згідно з анкетою. Такий вид інтерв'ю проводиться з урахуванням передбачених цією Методикою етапів.

3) інтерв'ю з керівниками структурних підрозділів державного органу - опитування досвідчених керівників структурних підрозділів, які володіють повною інформацією про посади, що аналізуються. Такий вид інтерв'ю проводиться з урахуванням передбачених цією Методикою етапів;

4) самостійне анкетування - проводиться шляхом самостійного заповнення респондентами анкети. У разі доповнення анкети іншими розділами та питаннями з урахуванням потреб аналізу посад у відповідному державному органі, використовуються прості, однозначні слова. Самостійне анкетування організовує аналітик з урахуванням передбачених цією Методикою етапів. Висновок аналітика передається на розгляд робочої групи;

5) аналіз документів - вивчення положень чинних посадових інструкцій, положень про структурні підрозділи (структурні підрозділи у складі самостійних структурних підрозділів), положення про державний орган, актів законодавства, що регламентують діяльність відповідного державного органу, результатів аналізу посад, які проводилися раніше. Цей метод застосовується як допоміжний у поєднанні з іншими методами.

 

Наказ НАДС  від 17 серпня 2018 року N 199-18 "Методика проведення аналізу посад державної служби категорій "Б" та "В" у центральних органах виконавчої влади"

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(3)
Маша
25.10.2018
А навіщо цей аналіз і Методика?
Ikar Маша
26.10.2018
вже пройшли оцінювання, оцінки з потолка
тут щось схоже буде, видимість роботи
Наталія
05.11.2018
Я так розумію оці всі танці з бубнами потрібні для Нацдерслужби, щоб виправдати отримані кошти від Євросоюзу для реформи державної служби.А ми всі виявилися підослідним кроликами.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд