Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.15
10716 8
Друкувати
Обране

Чому Уряд обмежує бюджетників у праві на індексацію?

Мінфін у листі 24.06.2015 р. № 31-09010-09-8/21023 констатує: Уряду доручено розробити й затвердити у 2015 році особливий порядок проведення індексації грошових доходів населення в межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на поточний рік і за результатами 1 півріччя 2015 року.

Також з урахуванням економічної ситуації доручено затвердити порядок проведення індексації зарплати, грошового забезпечення, пенсійних і соціальних виплат.

Наразі Мінсоцполітики розробляє проект відповідної постанови КМУ.

Водночас Мінфін стверджує: проведення в поточному році індексації грошових доходів населення має здійснюватися після прийняття Урядом указаної постанови. І пояснює це тим, що в разі проведення індексації без урахування наявного фінансового ресурсу в 2 півріччі поточного року виникне заборгованість із виплати зарплати, грошового забезпечення, пенсійний і соціальних виплат.

Разом із тим хотілося б дізнатися: чому Уряд і Мінфін диктує умови й бюджетним установам, що утримуються з місцевих бюджетів?

Адже принцип самостійності бюджетів згідно із БКУ ніхто не відміняв. Самостійність місцевих бюджетів гарантується власними й закріпленими за ними на стабільній основі законом загальнодержавними доходами, а також правом самостійно визначати напрями використання коштів місцевих бюджетів відповідно до закону. Тож чому місцеві бюджети за наявності фінансового ресурсу не можуть його спрямувати на індексації зарплат бюджетним установам, що утримуються з місцевих бюджетів?..

http://www.interbuh.com.ua/

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
YaOleg
24.07.2015
Тому, що бояться зростання інфляції.
Оля
27.07.2015
так что получается начиная с июля не индексировать з/ту пока не примут постанову? даже при наличии фин возможности?
malbuh
29.07.2015
Закон про індексацію існує, його ніхто не відмінив, фінансовий ресурс в органі місцевого самоврядування є, люди отримують мінімальну зарплату + індексація, в листі не вказано заборонити індексацію.
Oleg
29.07.2015
Тому що не можуть придумати ще дебільнішу постанову ніж та яка вже існує, тому що не має виборів, тому що народ бидло, тому що вони не живуть на зарплату а на украдене у народу, тому що вони уроди і дегенерати, тому що надіються що вони втечуть швидше ніж народ посадить їх на палі
юра
29.07.2015
мы перестали индексировать с июля, а там хз
Тамара
02.08.2015
А що лист Мінфіну має більшу юридичну силу, ніж Постанова Кабміну??? Вони листом забороняють індексувати з-плату !!! Жах!!!
alissa
18.08.2015
обмежує?? Закон ніхто не відміняв!!!
Виктория
02.09.2015
dibilы
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі