Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2495 0
Друкувати
Обране

Індексуємо зарплату: надбавка за вислугу років, робота на двох посадах

Мінсоцполітики роз’яснило питання щодо індексації зарплати при встановленні надбавки за вислугу років та при роботі на двох посадах.


Шодо індексації зарплати при встановленні надбавки за вислугу років, в Міністерстві зазначили, що надбавки, які не мають разового характеру і передбачені чинним законодавством, є об'єктами індексації і збільшення їх розміру впливає на визначення базового місяця.

У випадку встановлення працівнику надбавки за вислугу років, базовий місяць при проведенні індексації змінюється, якщо таку надбавку встановлено вперше, або відбувається підвищення відсотка надбавки (лист Мінсоцполітики від 12.12.2014 р. № 288/10/136-14).

Щодо індексації заробітної плати при роботі на двох посадах, в Мінсоцполітики зазначили, що  якщо працівник працює на 0,5 ставки за однією посадою та на 0,25 ставки за іншою, інший працівник — на 0,75 ставки за однією посадою та на 0,25 ставки за іншою, то сума індексації визначається за кожною посадою окремо пропорційно відпрацьованому часу.      

У випадку якщо працівник має педагогічне навантаження 9 годин як учитель та 4,5 години як керівник гуртка, то грошовий дохід такого працівника індексується окремо за кожною посадою пропорційно відпрацьованим годинам.       

 У разі якщо працівник працює керівником гуртка на неповну ставку та вчителем у цьому самому навчальному закладі, індексація здійснюється в аналогічному порядку (лист Мінсоцполітки від 25.12.2014 р. № 289/10/136-14).

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд