Нашi сайти:

Утверждены образцы форменной одежды для спецназовцев

Уряд затвердив зразки форменого одягу для знов створених підрозділів міліції громадської безпеки особливого призначення. Кабінет Міністрів прийняв Постанову від 18 червня 2014 р. № 184 «Про внесення змін до розділу 1 опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції».Нагадаємо, що з метою оптимізації структури, вдосконалення діяльності органів і підрозділів Міністерством внутрішніх справ видано наказ від 25 лютого 2014 року про ліквідацію спеціальних підрозділів міліції громадської безпеки «Беркут». А 8 травня 2014 року МВС затверджено Положення про підрозділи громадської міліції особливого призначення.
 
Для встановлення зразків форменого одягу знов створених підрозділів виникла необхідність внесення змін до опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції, затверджених урядовою постановою від 14 серпня 2013 року №594 «Про формений одяг працівників міліції».
 
Прийняття постанови №184 дозволяє забезпечити працівників міліції знов створених підрозділів громадської безпеки особливого призначення форменим одягом, що відповідатиме особливостям несення ними служби з охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки та протидії правопорушенням, підвищити рівень їх особистої безпеки під час несення служби, а також покращити імідж органів внутрішніх справ.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі