Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.06.14
2014 0
Друкувати
Обране

Утверждены образцы форменной одежды для спецназовцев

Уряд затвердив зразки форменого одягу для знов створених підрозділів міліції громадської безпеки особливого призначення. Кабінет Міністрів прийняв Постанову від 18 червня 2014 р. № 184 «Про внесення змін до розділу 1 опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції».

Нагадаємо, що з метою оптимізації структури, вдосконалення діяльності органів і підрозділів Міністерством внутрішніх справ видано наказ від 25 лютого 2014 року про ліквідацію спеціальних підрозділів міліції громадської безпеки «Беркут». А 8 травня 2014 року МВС затверджено Положення про підрозділи громадської міліції особливого призначення.
 
Для встановлення зразків форменого одягу знов створених підрозділів виникла необхідність внесення змін до опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції, затверджених урядовою постановою від 14 серпня 2013 року №594 «Про формений одяг працівників міліції».
 
Прийняття постанови №184 дозволяє забезпечити працівників міліції знов створених підрозділів громадської безпеки особливого призначення форменим одягом, що відповідатиме особливостям несення ними служби з охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки та протидії правопорушенням, підвищити рівень їх особистої безпеки під час несення служби, а також покращити імідж органів внутрішніх справ.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі