Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.09.17
9683 21
Друкувати
Обране

Чи можливе переведення державного службовця на тимчасово вакантну посаду без конкурсного відбору?

Відповідає головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області Алла Аврамчук


Відповідно до п. 3 ч. 3 ст. 13 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», щодо переведення на рівнозначну посаду, Національне агентство України з питань державної служби надає роз’яснення (від 11.05.2016 р. № 8-р/з).

Згідно зі ст. 41 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) державний службовець з урахуванням його професійної підготовки та професійної компетентності може бути переведений без обов’язкового проведення конкурсу:

1) на іншу рівнозначну або нижчу вакантну посаду в тому самому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), — за рішенням керівника державної служби;

2) на рівнозначну або нижчу вакантну посаду в іншому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), — за рішенням керівника державної служби в державному органі, з якого переводиться державний службовець, та керівника державної служби в державному органі, до якого переводиться державний службовець.

Згідно із ст. 2 Закону № 889 рівнозначна посада — це посада державної служби, що належить до однієї групи оплати праці з урахуванням юрисдикції державного органу.

Ст. 51 Закону № 889 встановлено 9 груп оплати праці. До кожної із груп належать відповідні посади.

Отже, переведення державного службовця без проведення конкурсу можливе на рівнозначну або нижчу посаду.

rv.dsp.gov.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(21)
юра
15.09.2017
брехня переводяться і дуже класно на ВИЩУ ПОСАДУ І через "спеціальний конкурс у $
Наташа
15.09.2017
А у мене 20 років державної служби,але не має вищої освіти! І мене з головного перевели у спеціалісти!А вчитися немає можливості.Так і сидю тепер із самою малою зарплатою,але саме більше стажу з колег! А молодь приходе з вишкою,але не знають елементарних речей!
Саша Наташа
18.09.2017
Вам треба дякувати, що взагалі сидите. Гнати таких поганим віником, сидять по 20 років, вилку в розетку вставити не вміють.
Анна Саша
18.09.2017
Саша, Сергей!! Имейте совесть! Что бы вы смогли без "таких"? На них держится вся работа,сегодняшняя молодежь и в подметки им не годится, по себе сужу: у самой стаж 2 года, не знаю что бы я делала без этих "старых кадров", без их знаний и опыта, кто бы помог, подсказал?. А на счет вилки в розетку: подумаешь, разве они виноваты что не из этого поколения, ну не могут они освоить технику? ну и помогли бы им - корона не с, летит, они намного сложнее и важнее работу делают каждый день. Уважать их надо, когда они уйдут на пенсию, вы вообще загнетесь. А теперь вообще до 60 лет будут сидеть на работе, думаете им хочется?
Наташа Анна
18.09.2017
Дякую Анна! Висновок один- наша молодь вищщу освіту одержала , а вищще ВИХОВАННЯ НІ!!!!!!!!
Сергій Наташа
18.09.2017
А у вас на жаль ні одного, ні другого. Я тільки написав, що й ви такі були і це правда. Так як всім потрібен час адаптуватися на новій роботі. От тільки коли ви закінчували училище(університет) вам давали направлення на роботу. Освіта була безплатною. А зараз мало того, що без грошей не отримаєш освіти, так і отримавши її, не можна знайти роботу. Всім потрібен опит (2-5 років). А де його взяти, коли такі діячи як, ви, замість того, щоб допомогти молодій особі поливаєте їх брудом на форумах.
Наташа Сергій
18.09.2017
З Вами нема сенсу далі сперечатися! Різниця в тому,що освіту (яка б вона не була),ми здобували своїм розумом! А Ви за батьківські гроші! До речі,а про Ваших батьків таке ж "мнєніє" на роботі?У кожного своя правда!Бог нам суддя!
Сергій Наташа
18.09.2017
Згоден, сперечатися немає смислу. Є, ВИ, і молодь!!!!
Наташа Сергій
18.09.2017
Ні, давайте і МОЛОДЬ напишемо з великої літери!Щоб ми працювали разом і находили спільну мову ЗАВЖДИ!Як в родинах так і на роботі!
Сергій Наташа
18.09.2017
Ви, впевнені, що я за батьківські гроші отримав освіту?
Наташа Саша
18.09.2017
Не Вам судити про мою роботу!Кожен відповідає за себе сам!Я не мала на увазі усю молодь! А з тими що я працюю,не знають скільки в мільйоні нулів,2 + 2 не складуть та соціальний пишуть з буквою Ы !!!
Сергій Наташа
15.09.2017
Тільки не потрібно про молодь, ви були такі ж.
Мажор
15.09.2017
А я мажор и мне пофиг куда кого перевели, скоро будете на меня работать))))))))))))))
діоген
19.09.2017
той опит, що мають старі кадри, які як правильно самі про себе тут підмітили, що вони сидять, поки інші працюють, вони лише займають місце чи вакансію, замість того, щоб працювати над розвитком у своїй сфері відповідальності, так от той опит державі не тільки не потрібен, а взагалі шкідливий. Вони зі своїм опитом завели країну у прірву. Як би вони саме працювали на розвиток, країна не опинилась би там, де вона зараз є. Їх опит, це як розвинути корупцію до міждержаних масштабів і опустити соціальний стан нижче плінтусу.
Сергій діоген
19.09.2017
Не згоден! Прості спеціалісти на місцях не впливають на розвиток держави, вони виконують розпорядження, які приходять зверху (виконавча служба все таки, а не законодавча). Інша справа розвиваються вони, чи ні! Але це все залежить уже від самої особи, прагне вона до розвитку чи ні. З другої сторони, для цього повинен бути стимул, якого на сьогодні немає. А робота потрібна всім (молоді і людям з опитом), тим більше, пенсійний вік все піднімають і піднімають.
Ольга
22.09.2017
В зв'язку з пенсійною реформою, скоро молоді взагалі не буде місця де працювати, бо ті хто має "20" і більше років стажу за плечима і потягом з насидженого місця не стягнеш.
Лідія Ольга
22.09.2017
Так що їм робити ?Зразу вмирати,чи звільнятися та ходити жебраками?
Ольга Лідія
25.09.2017
А що робити молоді, коли сидять на теплому місці і отримують пенсію і зарплату? А молодим точно хоч вмирай хоч жебракуй?
Лідія Ольга
25.09.2017
Ми спілкуємося на різних мовах!Мова іде про людей,яким ще немає і 50 років!?А нас вже списують у тих,хто займає місце молоді!!!!
Наталя
26.11.2017
Підкажіть чи можна перевести головного спеціаліста районного управління на посаду головного спеціаліста Головного управління без конкурсу.
Людмила Наталя
29.11.2017
Ні, не можна
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн