Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.07.22
1795 0
Друкувати
Обране

Чи надається працівнику навчальна відпустка під час воєнного стану?

Частиною другою статті 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» зазначено, що у період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні будь-якого виду відпусток (крім відпустки у зв’язку вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку), якщо такий працівник залучений до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури.

Якщо ж працівник не залучений до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури, то право відмовити працівнику у наданні відпустки у зв’язку із навчанням під час воєнного стану у роботодавця відсутнє.

 

Джерело:
Управління Держпраці у Хмельницькій області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі