Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.09.22
1289 0
Друкувати
Обране

Чи потрібно попереджати працівників про початок щорічної відпустки в умовах воєнного стану?

Так.

Власник або уповноваженим ним орган зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну (ч. 5 ст. 79 КЗпП України  та ч. 11 ст. 10 Закону України «Про відпустки»).

Змін законодавства, щодо письмового повідомлення працівника про дату початку відпустки під час воєнного стану  не відбувалося.

Джерело:
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі