Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.06.24
2997 0
Друкувати
Обране

Держпраці приділяє особливу увагу перевірці строків виплати зарплати

Інспектори відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області провели позаплановий захід державного нагляду (контролю) в одному із товариств Криворізького району.

Метою перевірки було виявлення можливих порушень з питань оплати праці в частині дотримання строків та першочерговості виплати заробітної плати.

Під час перевірки було досліджено фінансову документацію товариства, зокрема, розрахункові відомості, платіжні доручення та інші фінансові звіти. Особливу увагу приділили випадкам невиплати заробітної плати у встановлені законом терміни.

За підсумками перевірки, посадові особи відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області передали матеріали до Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області, для вирішення питання щодо здійснення відповідних заходів в межах наданих повноважень.

Проведений захід державного нагляду (контролю) та розслідування поліції мають на меті запобігти подібним порушенням у майбутньому.

Закликаємо всіх роботодавців дотримуватися чинного законодавства та забезпечувати своєчасну та повну виплату заробітної плати своїм працівникам. Водночас працівників просимо бути пильними та звертатися до відповідних органів у разі порушення їхніх прав.

Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×