Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.11.18
85030 105
Друкувати
Обране

Держслужбовцям перерахують страховий стаж

Мінсоцполітики розробило новий законопроект, яким удосконалить порядок обчислення пенсії


На сьогодні розмір пенсії залежить від тривалості страхового стажу та величини заробітку, з якого сплачувалися страхові внески.

Водночас залишається неврегульованим питання обчислення пенсії, коли особа має тривалий страховий стаж (40 років і більше), але отримувала невеликий заробіток, тому розмір її пенсії збільшився лише за рахунок тривалості страхового стажу. Крім того, проблемним залишається питання можливого зниження коефіцієнта заробітку для осіб, які після досягнення пенсійною віку продовжували працювати на роботах із нижчою оплатою праці.

З метою удосконалення порядку обчислення розміру пенсії Мінсоцполітики розробило законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку обчислення пенсії, який надійшов на погодження до СПО профспілок.

Він передбачає

  • запровадження двоскладової формули обчислення пенсії для визначення розміру пенсії за віком (за наявності не менше ніж 60 календарних місяців страхового стажу до 01.07.2000 та страхового стажу будь-якої тривалості після цієї дати), при якій розмір пенсії буде визначатися окремо за період страхового стажу до 01.07.2000 та після цієї дати;
  • врахування за вибором особи заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії за будь-які 15 повних календарних років (з 1 січня по 31 грудня) страхового стажу на вибір (180 місяців), починаючи з 1 січня 2001 року;
  • автоматичний перерахунок пенсії особам, пенсії/щомісячне довічне грошове утримання яким призначені на умовах та в порядку, передбаченому Законом України ,,Про державну службу” від 10.12.2015 р. № 889-VII, а також тим особам, які працювали на посадах державної служби та інших посадах, які передбачали сплату ЄСВ за підвищеною ставкою, пенсії яким обчислено на умовах, передбачених Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" розмір яких, з урахуванням проведеного перерахунку, буде більшим. За періоди роботи на посадах державної служби та інших посадах, які передбачали сплату ЄСВ, а до 1 січня 2011 року - страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за підвищеною ставкою, величина оцінки одного року страхового стажу підвищується на коефіцієнт, що визначається як співвідношення між розміром страхових внесків, сплачених особою та роботодавцем, і загальним розміром страхових внесків, які сплачували застраховані особи та їхні роботодавці, за відповідний період сплати страхових внесків;
  • удосконалення порядку застосування середньої заробітної плати (доходу) при переведенні вперше з пенсії по інвалідності на пенсію за віком з урахуванням щорічного перерахунку з 1 квітня без додаткового звернення особи.

buh.ligazakon.net

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
26.01.22 Медичні працівники, комунальники та місцеві урядовці будуть відсторонені від роботи, якщо не щепляться проти COVID-19 до 31 січня 31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.
25.01.22 Вакцинування чи відсторонення від роботи: дотримуємося норм законодавства Напевно, усі вже зрозуміли, що тема вакцинування є досить непростою. Як на мене, більше за всіх від цього питання «страждають» керівники закладів, установ, організацій, підприємств. Чому?
24.01.22 Міноборони скорочує перелік військовозобов'язаних жінок. Від бухгалтерів Збройні Сили відмовлятися не збираються Міністерство оборони України розробило нову редакцію наказу щодо взяття на військовий облік жінок і надіслало його на погодження до Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України.
коментарі
(105)
Лючия
21.11.2018
Да деякі державні службовці з 20 річним стажем роботи залишились без роботи.І страховий стаж де платили 6,1% не врахувався .Хотілось би щоб звернули на це увагу
Ольга Лючия
15.02.2019
Не хотілось би, а треба говорити: я вимагаю повернути мені моє право на перерахунок пенсії! Ст. 22 Конституції забороняє скасовувати набуті права і свободи, саме Конституція є найвищим юридичним органом! А нинішня влада - це злочинці, які грубо порушують Конституцію, урівнюють всіх в бідності, а самі крадуть і шикують, а ми вже всі "зігнулися" від жебрацького існування! А хіба будуть "пришельці" вболівати за наш народ? Вони прийшли вкрасти, вичавити молодь з країни, старі щоб видохли (бо яке харчування чи лікування за копійки), а землю українску загребти!!! УКРАЇНА В СТРАШЕННІЙ НЕБЕЗПЕЦІ!!! Люди просніться і подумайте: ЯКЩО НЕ Я, ТО ХТО!!!
Валентина Ольга
11.09.2020
А що я зроблю, коли мене після інстититу в 1966 році послали одробляти в Росію, де я пропрацювала 25 років, на дуже сурьозних роботах і з непоганою на той час зарплатою. Після повернення в Україну була 10,5 років на держслужбі начальником. Але пенсію після 2008 року не підвищили ні на копійку !!! Російські довідки про мою з/плату тут не визнають. Нові Росія не присилає. Перевели мене на звичайну пенсію. Тепер отримую пенсію пошти вдвічі меньшу за мінімальну з/плату. І що ми можемо зробити? тут хоть кричи, хоть що ... А Рева, як був міністром, казав, що це " наші проблеми, що ми досі живемо ". А в Київ до цих міністрів, депутатів марно звертатися ! Вони начебто чують, що наближається кінець світу, і всі як подуріли !!!!
Людмила
21.11.2018
з 1996 року працюю на держслужбі, і весь час сплачувала 6,1%. То нехай повернуть різницю за ці роки. То буде нам при виході на пенсію як заміна виплати 10 окладів, а що слабо))) Ось і звернуть увагу А Г О В !!!
Ірина Людмила
02.06.2019
От ми тут всі виливаємо свою біль, в надії, що вона хоч трохи вщухне. Не вщухне ! Тому що ні Рева, ні Розенко не читають що люди пишуть про них.Заяви Реви, що держслужбовці і так жирують, а Розенко наполягає всім переходити на звичайну пенсію, От тільки чомусь вони середню з/п для нас беруть не за попередній рік, а за 2013, 2014, 2015 , яка була в Україні? І не враховують довідки про з/п, яку людина отримувала раніше, до роботи на держслужбі. А як бути з тим, що ми платили соц.внесок 6,2 % ?? Замість 2,5 які платили решта працівників ? Короче. надули колишніх держслужбовців (які пішли на пенсію за старим Законом 1993 р) підло !!!!
123
21.11.2018
Такий перерахунок страхового стажу, якщо він буде запроваджений, буде стосуватись в тому числі і посадових осіб ОМС, які свого часу сплачували ЄСВ із заробітної плати за підвищеною ставкою.
Анюта
23.11.2018
Це повинно обов"язково стосуватись і виборних посад органів місцевого
самоврядування: секретаря і сільського голови,адже ми також сплачували
ооками ЄСВ із зарплати за підвищеною ставкою. Вчителі, лікарі мають пільги на комунальні послуги, а працівники ОМС не мають нічого.
Наталя Анюта
28.11.2018
Чому тільки виборних??? Спеціалісти , які є посадовими особами ОМС, теж сплачували 6,1% ЄСВ! Не знали? Як же тоді ви працюєте сільським головою чи секретарем сільради? Це стосується всіх, посада яких визначена додатком 54 до постанови 268!!!
Любов
26.12.2018
Дійшло до абсурду-пенсія держслужбовця стала меншою за страхову і у пф зменшують індексацію (за держслужбу) щоб залишилась сума пенсіі держслужбовця незмінною-пенсіонер не бажає переходити у 2018 році на страхову пенсію із середньою зарплатою 3764 а не 5377 як усім звичайним людям Ото дожилися держслужбовці від справедливих реформаторів
тамара
27.12.2018
це сором і ганьба Гройсману та Реві державні службовці які працювали в державних адміністраціях отримують 2000грн пенсій.люди які платили внески до пенсійного по 200 грн щомісяця а не 20 грн як інші громадяни осталися без перерахунку. повірте така обіда на них.що краю немае. вони обідили людейа це гріх
Валентина тамара
10.04.2019
Міністр Рева казав чому нам не перерахували пенсіїї: тому що ми і так жируємо, а те, що ми досі живемо так це наші проблеми. Зараз хто йде на пенсію платять 60% і пенсія на рівні 6000. а хто пішов по закону 1993 р (старі держслужбовці) мають пенсію в 3 рази меньше, при стажі 43 р і вища освіта.
Людмила
27.12.2018
Пенсіонерів державної служби кинули за борт..При сплаті підвищених страхових внесків теперишня,злиденна пенсія державного службовця менша від пенсії прибиральниці і в деяких випадках нижча від прожиткового мінімуму .До яких пір над нами будуть знущатись???Силовикам підвищили пенсію, а ми мовчимо , нас все влаштовує...
надія
09.01.2019
Хочеться кричати,вити від дій сьогоднішніх реформаторів.За що ви так жорсткого образили тих, хто вірою і правдою довгі роки служив людям, практично за мізерну зарплатню ,сплачуючи в рази більші страхові внески. Все життя було заборонено висловлювати свої думки, брати участь у мітингах і т.д., мабуть тому терпимо мовчимо і сподіваємося. А ВЛАДА ПРОДОВЖУЄ ТОПТАТИ У ГРЯЗЬ ВСІМА СВОЇМИ ДІЯМИ. НЕНАВИДЖУ.
Ольга надія
22.03.2019
І я ненавиджу цю владу!!! Що це за влада, яка ігнорує Конституцію, яка об коліно нас поламала, знищила матеріально і морально?! Замість того, щоб у шортах і темних очках здійснити свою давню мрію - побувати в Новій Зеландії (бо хтозна скільки нам Бог відпустить), я днями сиджу над домашньою амбарною книжкою і НЕ звожу кінці з кінцями! А ночами вию від безсилої люті на цих наперсточників - пройдисвітів-двієчників! У 2009 моя пенсія мене влаштовувала! Хоч і не гройсманська, та все ж, думала проживу безбідно на старість! І ЩО ТЕПЕР З МОЄЮ ПЕНСІЄЮ ЗРОБИЛИ?! Мене не покидає відчуття, що мене просто пограбували розбійники "З БОЛЬШОЙ ДОРОГИ"!
анатолій
11.01.2019
Влада підло повела себе з тими, на кому трималася. Держпенсіонери, які мали необережність після виходу на пенсію працевлаштуватись на якусь роботу, прирекли себе лиш на мінімальну
Наталі
14.01.2019
Люди йшли на держслужбу в розрахунку на те, що пенсія буде достойна - 80% і 10 окладів при виході на пенсію. Нам це гарантувало законодавство..., Яке, по досягненню пенсійного віку, змінили. Тепер маю 60% і більш нічого. Окрім 25 років державної служби і 40 - загального стажу. Прикро!!!
Наталя Наталі
24.01.2019
Моя пенсія держслужбовця призначена у 2018 році 60% складає 6500.00 грн.
Наталія Наталя
29.12.2019
Вам повезло. Я йшла на пенсію в 2014 році, мені призначили 1900грн. Стаж дс 29 років. Була секретарем судового засідання.
Лариса Наталя
24.02.2019
А моя 80% складає 1900 грн. Йшла з посади керівника планово-фінансового відділу у 2013 році. І де тут справедливість???
ГАННА Лариса
24.02.2019
а я пропрацювала на держслужб1 30 рок1в 1 пенс1я нарахована в 2004 роц1 2600грн. 1 н1 раз не повисилась.22 роки в налогов1й 1 10 рок1в в ПФУ
надія
23.01.2019
Люди йшли на держслужбу в розрахунку на те, що пенсія буде достойна - 80% і 10 окладів при виході на пенсію. Нам це гарантувало законодавство..., Яке, по досягненню пенсійного віку, змінили. Тепер маю 60% і більш нічого. Окрім 25 років державної служби і 40 - загального стажу. Прикро!!!
Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-sprava/derzhsluzhbovtsyam-pererahuyut-strahoviy-stazh/
Люди йшли на держслужбу в розрахунку на те, що пенсія буде достойна - 80% і 10 окладів при виході на пенсію. Нам це гарантувало законодавство..., Яке, по досягненню пенсійного віку, змінили. Тепер маю 60% і більш нічого. Окрім 25 років державної служби і 40 - загального стажу. Прикро!!!
Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-sprava/derzhsluzhbovtsyam-pererahuyut-strahoviy-stazh/
Наталя
24.01.2019
Моя пенсія держслужбовця призначена у 2018 році 60% складає 6500.00 грн.,але це довічно і вона колись зрівняється з мінімалкою при такому рівні інфляції.Дуже жалкую,що працювала на державу за копійки 25 років!Були безправними,всі дірки нами затикали.Посада заступника : постійно у стрессі.Тепер маю проблеми зі здоров"ям і згадати можу тільки ненормований робочий день.При розрахунку мала 180 днів невикористаної відпустки!А тепер держслужбовці ніби чимось завинили перед державою!А колись,я дурна ,пишалась статусом держслужбовця!


Наталі Наталя
29.01.2019
Я пішла на пенсію влітку 2016... Пенсія- 3500. Це був не з кращих періодів для такого рішення, але нерви не витримували. Хто пішов у 2017 - 2018 отримав набагато більше...
Наталя Наталі
29.01.2019
Я пішла на пенсію в 55 років - за три роки до досягення пенсії за віком.Не витримували нерви та наступила "точка невозврата":не могла терпіти щоденну брехню та виконувати придуркуваті накази.Три роки отримувала 1800.00 грн. за 25 років держслужби на загальний стаж 38 років!Така туга краяла мені серце :на що я витратила кращі роки свого життя і чим завинила перед державою!Потім півроку добивалася нарахування пенсії за стаж державної служби:стільки нервів та безсоних ночей!
Галина Наталі
29.01.2019
А що казати за пенсію в 1860 грн.,лише один раз була індексація в 2012 р.Нинішня влада вирішила вичавити бувших держрабів.
надія
13.02.2019
надійтеся на гроші від євроблях
тамара
19.02.2019
Я пропрацювала на державній службі 25 років, загальний стаж 43 роки. На пенсії з липня 2012 року і продовжувала працювати на державній службі
і отримувати пенсію на загальних підставах до 1 квітня 2015 року. Проте, Верховній Раді це було не до вподоби, як це так, державні службовці працюють і отримують пенсію. Майже 2 роки після прийняття Закону мені не виплачували пенсію. Де моя пенсія і де вона осіла!А це майже 67000грн. Крім цього, платила внески до ЄСВ 6,2%.За що завинили державні службовці, які пропрацювали на державу з ненормованим часом іноді не бачили сім'ї проводячи весь час у відрядженнях. Пенсія не перераховується і не індексується і до чого ми доживемся, будемо жебрувати.
Надія
19.02.2019
Під яким сукном лежить законопроект 7406 від 25.12.2017р про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перерахунку пенсій науковим працівникам, журналістам, працівникам органів місцевого самоврядування та іншим).Нас за людей не рахують
Галина Надія
22.02.2019
Не під сукном лежить законопроект 7406 від 25.12.2017 р., а в туалеті.Законопроект об який витирають ноги.Держиморди і не думають його розглядати, так як не мають часу, бо на носі-вибори.
Марія
21.02.2019
Я пенсіонерка місцевого самоврядування.

Сьогодні прочитала що пенсії призначені за спеціальними законами індексації з 1березня не буде. Сказано---переходьте на звичайну пенсію.Просто нас не считають людьми. А законопроект 7406-п зареєстрований на розгляд 10сесії ВРУ--але коли його розглянуть---не відомо. Токож КСУ розглядається питання щодо перерахунку пенсій призначених до 01.05.2015року.
Тамара
21.02.2019
Реву бог накладе скільки він разом з гройсманом будуть знущатися з нас пенсіонерів дерслужбовців.працювала 20 років на посаді головного бухгалтер а фінансового управління .отримала 2500 пенсіі.яка не переглядалася 8 років ганьба таким керівникам
Людмила Тамара
29.06.2019
Поки реву Бог накладе , то пенсіонери-держслужбовці ноги протянуть від мінімальних пенсій після їхніх осучаснень...
Тетяна
23.02.2019
Та ці держслужбовці нікому не нужні та що замітала вулиці більшу пенсію отримує ніж дерслужбовець
Любов
23.02.2019
Хто знає, яке рішення прийнято вп конституційного суду України за скаргою Мосюрчука щодо перерахунку пенсій держслужбовцям ?
Уточнення Любов
23.02.2019
скарга Мосюрчака В.І.
Марія Уточнення
26.02.2019
КС який розглядав скаргу Мосюрчака-11 грудня 2018 року Велика палата Конституційного Суду України
-
Велика палата дослідила матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання і перейшла до закритої частини пленарного засідання для ухвалення Рішення у справі.А коли ухвалять не ясно
Любов Марія
27.02.2019
Вже відбулось закрить засідання, проте рішення ще не винесено і невідомо коли повернеться до цього питання
Галина
23.02.2019
Да,все що сказано в коментарях правильно. Ми колишні держслужбовці,а зараз пенсіонери стали ізгоями держави,функції якої виконували не одині десятки років.Прирівняли нас з державними злочинцями,які не мають права на захист дер
жави. Тепер ми теж такого права не маємо В нас закони приймають ті ,які отримують зарплати сотні тисяч грн. і в майбутньому в них не буде проблем з пенсіями.Лобіювати справедливості з нашими пенсіями вони не будуть.Скільки ми не зверталися у відповідні органи - "стіна". Висновок- їх це не стосується
Не вірю,що цей законопроект щось суттєво змінить на нашу користь.
Галина
23.02.2019
Продовження... В 1994 році нас працівників органів держвлади ніхто не запитував і,навіть, не ставив до відома,чи потрібний такий інститут "держслужбовця". Самі у верхах розробили норми держслужби.Ввели, перевели нас,а зараз вимагають писати заяви про перехід на загальні пенсії.Знають,що закони зворотної дії не мають.Пройде кілька років і ми в такій ситуації швидше покинемо цей світ,а це і є політика нашої влади. Чим менше, тим краще.Проблема сама по собі вирішиться.Не вірю у справедливість по відношенню до нас пенсіонерів-держслужбовців,які на пенсії 10 і більше років.
Валентина
25.02.2019
Я пішла на пенсію по держслужбі в 2003 році. Пенсія була в 3 раза більше мінімальної . загальний стаж 45 років. з них 30 років працювала в россії (послали після інституту). Працювала в оборонній промисловості, атомне машинобудування, з/п була не погана. Але по понятіям ПФ моя з/п була мала ! Коли переводили мене на пенсію на загальних умовах, сказали "так что ж ви хотите, у вас з/п біла всего 270 рублей ! Та у нас начальник обчислювального цеху мав тоді з/п 280!!! А які ціни тоді були ??? Медицина, освіта, відпочинок- все безкоштовне !!! Комунальні платежі - копійки! Трамвай - 3 копійки, троллейбус - 4 копійки, картопля - 10 коп/кг. І зараз ту мою з/п прирівняли до сучасних з/плат без врахуваня купівельної спроможності тих грошей і теперішніх !!! Зараз я, колишній ай-тішник вищої категорії маю пенсію 2800. А які з/п у сучасних ай-тішників ? Зараз я дуже погано чую, зубів немає, больне серце, але моєї пенсії хватає тільки на слабеньку їжу і сплатити ком.платежі, і абонплату на ПК (він є єдиним членом мєх сім"ї ). На решту грошей не хватає. От так наша влада начала "утілізацію лишнего населенія " !
Наталя
25.02.2019
Комусь з теперішніх можновладців хтось з держслужбовців здорово насолив!
Відношення як до рецидівістів,навіть гірше,їм теж пенсію платять щей індексують.Теперішні держслужбовці повинні зрозуміти ,що ця влада ворог для них і всього населення України на прикладі колишніх держслужбовців.Під дулом кулемета не проголосую за гаранта та його команду :шкуродерів та крадіїв,брехунів і підлоту !Всі колишні держслужбовці мають вищу освіту,а навіть і не одну,а отримують пенсії менші за прибиральниць без надіїї на підвищення!Навіть індексацію відібрали.Якась дискримінація по відношенню,до тих ,хто працював саме на державу,бо за такі зарплати на себе не працюють!
Любов
26.02.2019
Це несправедливо,що пенсії держслужбовців не індексуються. Познімали все і 10 окладів при виході на пенсію, і більші відсотки при розрахунку пенсії державного службовця. залишили як всім 60%. То чого не перераховують як всім пенсію.Де совість. Бог Їх має за це неказати. Коли вже їм досить буде.Ніяк не наїдяться.
Марія
26.02.2019
Ми тільки читаємо та пишемо щодо пенсій--а рішучих дій не робимо. Чому поліцейськім перерахували пенсії -бо вони проводили митінги--а ми ждемо щоб хтось за нас потурбуввся. А керамічам-- не до нас--у них вибори і президенські і парламенські.
Любов Марія
27.02.2019
Бо ми-держслужбовці дуже терплячі, але якщо терпець увірветься, то це вже буде інтелектуальний бунт. Адже основна маса низовоі ланки дуже розумні люди. І наші реформатори навіть уявити собі не можуть на що здатні ми!!!
Галина Любов
01.03.2019
Держиморди ,які знаходяться при владі, мають нас пенсіонерів держслужби та науковців за глухо-німе бидло.І ми ,напевне, такими є, тому що-мовчимо.Силовики пенсіонери добилися підвищення пенсій, а ми мовчимо,нас все влаштовує. Прокидаймося!!!!
Марія Галина
04.03.2019
Два дні тому зверталася за консультацією до ПФУ на що мені відповіли, пенсія державного службовця не індексується і не підвищується. Якщо ваша пенсія державного службовця стане такою як на загальних підставах, то ми вас автоматично переведемо. І що це буде, пенсія знову буде меншою!А чому не залишити спеціальну пенсію та провести індексацію та підвищити на відповідний відсоток. Так ні треба і тут обікрасти. Як можно не поважати свій терплячий народ. Як в ПФУ сказали: "Ви приймали присягу". Так, тепер закрити рота і мовчати.
Не дивно навіть що закон говорить інше. Різниця між 2016 роком і 2017 роком, таке неможливе!

Марія Галина
04.03.2019
Чому така велика різниця у пенсії державного службовця, який вийшов у жовтні
2016 року у порівнянні з лютим 2017 року.? Зрозуміло підняли зарплату.
Чому у людей таке відношення? Коли настане правда?


Тамара
27.02.2019
Два дні тому зверталася за консультацією до ПФУ на що мені відповіли, пенсія державного службовця не індексується і не підвищується. Якщо ваша пенсія державного службовця стане такою як на загальних підставах, то ми вас автоматично переведемо. І що це буде, пенсія знову буде меншою!А чому не залишити спеціальну пенсію та провести індексацію та підвищити на відповідний відсоток. Так ні треба і тут обікрасти. Як можно не поважати свій терплячий народ. Як в ПФУ сказали: "Ви приймали присягу". Так, тепер закрити рота і мовчати.
ОЛександра
02.03.2019
Я маю загальний стаж більше 40 років, 10 років 7 місяців стажу державної служби, підтримую попередні коментарі повністю. До роботи в державній службі близько 20 років пропрацювала головним бухгалтером та головним економістом, мала непогану заробітну плату згідно законодавства, яке було на той час. На посаду державного службовця (державного інспектора праці йшла за конкурсом), заробітна плата 60 місяців до липня 2000 року становила коефіціент 2, а загальний коефіціент став 1.7. Чи справедливо це???
ОЛександра
02.03.2019
При роботі на державній службі з нашої заробітної плати утримували 5-6% єдиного соціального внеску, загальний внесок становив 1.5%. Ляшко дуже гордиться тим, що його партія добилась такого положення в пенсійному законодавстві. Я згодна, від сплати страхових внесків (він кожного разу підкреслює в своїх виступах) то перерахуйте нам період роботи на державній службі з відповідним коефіціентом 3,3 з відповідною заробітною платою. Враховуючи зменшення коефіціенту заробітної плати з 2 до 1,7 я втрачаю десь до 500 грн. За період роботи, я пам"ятаю, що була межа, з якої пенсійні внески не брались, а заробітну плату для пенсіїї надають повністю. Чи правильно це???
ОЛександра
02.03.2019
Я прошу вибачення за мій тривалий коментар, але це крик душі! Соромно слухати, яку пенсію отримують нині державні пенсіонери, які мають належний страховий стаж,і яку ми.... Що спеціаліст першої категорії, що начальник відділу пенсію отримують в одних розмірах , так як мінімальна заробітна плата простійно збільшувалась, а в мене як став оклад 1083грн в лютому 2008 року, так залишився до сьогодні. Хоча з листопада 2017 року я перейшла на загальну пенсію, але вона також не набагато більша, так як враховано загальний коефіціент з/плати 1.7. В мої часи роботи кожну довідку, яку надавали до совбесу працівники перевіряли і за кожну копійку були неприємності, зараз ніхто нічого не перевіряє.
ОЛександра
02.03.2019
Я згодна із пенсією шахтарів, працівників горячих цехів. але вкрай я не згодна з пенсією працівників банків, яким виплачувались заробітні плати, які не облагались страховими внесками а нині мають коефіціент заробітної плати 3 і більше, відповідно мають пенсії 6-10 тис та більше, Я , як колишній державний інспектор праці, пам"ятаю які і де були заробітні плати і де сплачувались страхові внески. Газ, вода, телеком ,хлібоприймальні підприємства, водоканал - ці підприємства мали хороші заробітні плати, страхові внески також з них були сплачені, а в банках я не бачила значних заробітних плат. Звідки ці суми? Так і накрили банк "Україна"
Марія
04.03.2019
Це несправедливо,що пенсії держслужбовців не індексуються. Познімали все і 10 окладів при виході на пенсію, і більші відсотки при розрахунку пенсії державного службовця. залишили як всім 60%. То чого не перераховують як всім пенсію.Де совість. Бог Їх має за це наказати. Коли вже їм досить буде.Ніяк не наїдяться. Майте совість.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-sprava/derzhsluzhbovtsyam-pererahuyut-strahoviy-stazh/о

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-sprava/derzhsluzhbovtsyam-pererahuyut-strahoviy-stazh/
Марія
04.03.2019
Вже держслужбовцям з січня 2019 року збільшили зарплату, коли буде збільшено пенсію для держслужбовців, які вийшли на пенсію у жовтні 2016 року?


Лариса
06.03.2019
Я пішла на пенсію держслужбовця у 2012 р. Загальний стаж роботи 38 років ,з них 18 років держслужби. Дві вищі освіти. Призначили пенсію-1409 грн. Не було включино ні індексацію, ні матеріалку, з яких також відраховувались внески до ПФ. Згодом проіндексували- 1500 грн. Добросовісно чекала на зміни у 2015 р . по ст. 37 Та не так сталось, як гадалось. Держава нас просто кинула. Потім воювала заіндексацію і матеріалку. І тут не все дали і додали до першого призначення. Отримую зараз пенсію 1770 грн. Рева говорить, що ми немалі маємо пенсії. Правда цікаво? Зараз у нашій державі проводять декомунізацію. Тільки у мене питання, а чому у пенсіонерів, які вели нас комуністичним шляхом не відберуть за ті роки пенсії, а їх там у раді не мало сидить і пенсії вони отримують по 60 , 100 і більше тисяч. Може і тут треба зробити декомунізацію? І чому одні отримують такі мізерні пенсії, а інші ледь виживають. Я коли працювала, у мене не було ні вихідних ні відпусток, завжди була потрібна на роботі, за що і маю....
Антоніна
12.03.2019
дуже прикро, що мені . яка пропрацювала сільким головою з 2002 р по 2015р . нарахували пенсію без врахування сплати податків ,на загальних підставах. як і звичайним працівникам, і на сьогоднішній день пенсія трохи більша 2000 тисяч, а працівники пенсійного з посмішкою говорять " Так ви ж з ОМС, про вас в Законі ні слова " Отже коли нас , сільських голів , як "найбільших корупціонерів" день і ніч перевіряли прокуратура СБУ та інші правоохоронні органи , тоді ми були посадовими особами , держслужбовцями , а як пішли на пенсію, нам "кинули" пенсію , як собаці кістку , хай би Гройсман разом з Ревою , прожив на неї , заплатив комунальні та закупив палива на зиму ,тоді б і говорили , що в нас " достойна " пенсія , бо в самих пики мабуть від голоду опухли
Наталія
22.03.2019
Шановна владо! Зверніть нарешті увагу на пенсії державних службовців. Недопустимо, щоб була така різниця в нарахуванні. Не індексації, ні перерахунку у зв'язку з підвищенням окладів. Між 2016 та 2017,2018рр. Пенсії, хто пішов за ЗУ про держслужбу в два рази більше. Чи справедливо це??????
Галина Наталія
22.03.2019
Шановна влада не читає наші коментарі....Щоб чогось здобути, нам потрібно згуртуватися (так як пенсіонери силових структур) і йти під держану зраду та продажний кабінет міністрів.
Віра
25.03.2019
Чудеса та й годі
Знайома отримала пенсію держслужбовця без змін, а через кілька годин прийшла сума 98 грн- пенсійні виплати. Пенсійний фонд прислав листа, що згідно п.8 124 постанови переведена на пенсію на загальних підставах. Загадка: що означають 98 грн. І де індексація в17відсотків?
Надія
26.03.2019
В жодній країні світу немає такого відношення до пенсіонерів-посадовців. На пенсії з 2011 року, стажу служби більше 27 років.За цей час жодного перерахунку. Ніхто не чує нас і чути не хоче. Зверталась до ПФУ щодо переходу на загальну пенсію. Отримала відповідь: стажу у вас достатньо, а зарплата була маленька. При цьому я займала керівну посаду з окладом 1084 грн. Рева та Гройсман обіцяли перехунок пенсій з 1 березня всім пенсіонерам України. Так ми посадовці та державні службовці до ВСІХ не відносимося. Ми без вихідних і святкових виконували функції держави не України, а мабуть Ізраїлю, защо нам так наплювали в обличчя. Не піду на вибори Президента, бо вірити уже нікому. Корупціонерів та дармоїдів уряду не перемогти. А посадовців ніби-то і на карті УКраїни ніколи не було і ніхто про нас не піклується.
Анна
27.03.2019
Я теж пенсіонер держ служби Нас просто нагло обманули - порушили всі закони і Конституцію Якщо чесно - то я від цієі влади нічого доброго не чекала Дивлячись на депутатів ВР іхній рівень культури а також на Гройсмана і Реву які постійно принижують пенсіонерів Але навіть Конст Суд не захищає наші права і Конституцію - то в мене слів немає
Тамара
31.03.2019
Давайте обєднувалися та йти до гроші та захищати свої права. Скільки ми будемо такими чесними. Досвідченими погодними терпіти ці могли
Потрібно так як силовики підніматися не сидіти
Галина Тамара
22.04.2019
Тамара, таке складається враження, що цей коментар писала першокласник-держслужбовець. Вичитуйте текст,який друкуєте в коментарях...
леонід
03.04.2019
люди все правильно пишуть
Валентина
16.05.2019
Пишуть правильно, а караван іде......Тільки виходити на мітинги і напоминати про себе, тоді нас почують. Іначе шанси помножені на нуль. Ждуть поки вимруть.
Ірина
01.06.2019
У мене страховий стаж 39 років . Всі 39 років я пропрацювала на державній службі. А пенсію призначили на загальних підставах 1787 гривень.
Люди думають, що у нас в державній службі були великі зарплати, але хто працював в ті часи то знають, як тяжко було виживати на ті копійки , які ми одержували. Одна тільки надія була, на то, що ми платимо 6,1 відс. в ПФ буде більша пенсія, тільки нас обдурили, ніякої більшої пенсії ми не одержали, 10 окладів нам ніхто не дав і ті 6,1 відс. нам не повернув. Якщо всі такі чесні і справедливі повинні були б з нами повестися по людськи. Я жалію про одне і думаю, що всі держслужбовці мене підтримають, що зранку до ночі , у вихідні чи свята завжди треба було бути на роботі. Своїм дітям не було часу приділити належної уваги, адже ми працювали для України, а тепер виходить, що ми не українці і нікому не потрібні.
Ольга Ірині
09.06.2019
Якщо у Вас 39 років стажу держслужби, а Ви, з якихось причин отримували "загальну" пенсію, то ідіть на свою останню роботу держслужби і візьміть в "кадрах" довідку про свою держслужбу (вони знають) і довідку про зарплату, яку отримує "сучасний" держслужбовець Вашого рангу та посади, а потім сміливо ідіть в Пенсійний і оформляйте пенсію держслужбовця.У Вас буде пенсія сучасного пенсіонера держслужби, яка дасть Вам змогу відчути себе людиною. Можливо Ви про це не знаєте.
Ніна Ольга Ірині
16.06.2019
Ні, так уже не можна, У грудні 2015 року перед тим, як піти з посади, Яценюк підписав Постанову Кабміну, яким скасовану статтю Закону Про держслужбу, що передбачала підвищення пенсій у разі підвищення зарплат працюючим держслужбовцям.
Людмила
17.06.2019
Я вийшла на пенсію достроково у 55 років на загальних підставах у 2014 році. Стаж ДС - 21 рік. Три роки вираховували з пенсії 18 відсотків щомісячно, на руки 2800грн.. У 58 років, у 2017, перейшла на пенсію держслужбовця , отримую 6500грн. Право на пенсію держслужбовця у Ірини залишається, звертайтесь за довідками і до ПФ.
Людмила
18.06.2019
Це- жах, яка дискримінація пенсіонерів,яким нарахована пенсія по "старому закону держслужби. Розрив в нарахуваннях в 2.5- 3 рази. Де справедливість??? До яких пір ми будемо мовчати??? Прокидаймося!!!
Любов
20.06.2019
Пропрацювала в держслужбі 25,5 років, у 2016 році - попала під скорочення, у вересні маю йти на пільгову пенсію у 53 роки (потерпіла від аварії на ЧАЕС). Цікаво на який розмір пенсії я можу розраховувати!!!!
Любов
27.06.2019
Хто знає яке рішення Великоі палати КСУ за скаргою Мосюрчака
Людмила
23.07.2019
У 2003 році моя пенсія була 800 дол., а зараз 110.Як це розуміти, чи це заплановане дійство, чи "професійна" недолугість, Рядові клерки забеспечували виконання роботи, а тепер ми нікому не потрібні. 80 % відсотків пенсіонерів перейшли на загальну систему, а що робити 20 %.Хай Рева проживе хоч один місяць на таку пенсію. Позор.!
Любов
24.07.2019
transparent_pxl.png
Оляля
26.07.2019
І де зараз ця постанова
Держслужбовець
29.07.2019
Пф переводить людей на загальні умови без згоди людини і ніякого попередження. Це грубе порушення не тільки норм законодавства, але й моралі. Зеленський зверни увагу на простих людей, які розбудовували державу, що так жорстоко з ними повелася руками Реви-Гройсмана. Гроші на пенсіі держслужбовців бралися з держбюджету, а не тільки з пф, котрий наповнювався внесками , що у 2,5 рази більші, ніж необхідно для звичайної пенсііі, не кажучи вже про інші життєві обмеження.
Держслужбовець 2014 року
30.07.2019
Підскажіть , будь ласка, якщо без згоди в березні 2019р.перевели на загальну пенсію, тому що аж на 200грн. вона більше ніж пенсія держслужбовця, яка складала 2400. У разі, якщо питання по пенсіям держслужбовців якось вирішится, є сенс зараз звернутися до Пенсійного фонду , щоб повернули пенсію держслужбовця. Рева сказав , що 85% держслужбовців вже на загальної пенсію, тільки не сказав , що без згоди.
просто громадянин україни
12.08.2019
всі коментарі справедливі і це "крик душі " -хто і коли міг подумати тільки -- що людей звишими освітам и -котрі працювали на україну без нормованого робочого часу -- так "опустять " в очах працівників торг,івлі і підприемців - ? вчителів і лікарів ?а також приватного сектору -де зарплати міліліо,нні ?? але це тому --щотак чемно і виховано всі мовчать !!!а ті хто мітингує. ті добиваються своїх прав .?7 здаеться - що тому і влада програла свої позиції на виборах -тому що лишилась без підтримки більшості інтелектуальних людей .... а зараз нам - державним служюовцям - залишаеться ще надіятись на розумні закони від нової влади ......
НАДІЯ
26.08.2019
Коли буде врегульоване питання перерахунку пенсій держслужбовцям які вийшли на пенсію до 2015 року , а не тільки окремим держслужбовцям згідно постнови КМУ №469 від 05.06.2019 р.? Адже записи в трудових книжках свідчать , що ми теж дерслужбовці і маємо такі ж права на пенсію як нинішні пенсіонери держслужбовці .
Ольга
01.10.2019
Мене настільки вразила своїми мерзенними вчинками минула влада, що я й досі не можу повірити в те, що на такому високому рівні, так звані "державні мужі", можуть так низько, цинічно, бездарно "керувати державою"! Допустили мерзоту до влади! А все тому, що, як сказав "просто громадянин України", що ми чемно і виховано мовчали! Та ту гнидоту треба було знести тоді, як вона була в стадії яценюка! А зараз ми повинні ВИМАГАТИ СВОЄ!!! Якщо нинішня влада не виправить ситуацію з нами - не поверне нам наше право на перерахунок, то це буде така ж сама влада, як і попередня! Думай - те!
Ольга
01.10.2019
А ще, законопроект 7406 відкликали з розгляду у ВР, справа Мосюрчака "буксує" в КС, законопроект 8262 повернули на доопрацювання! Скільки ми будемо ще чекати справедливості?! Адже ми не в тому вже віці, щоб роками чекати! Нам треба жити зараз! Ще трохи і треба їхати під Раду!!! Під лежачий камінь вода не тече! Трохи - це з 1 січня 2020 року.
Любов
14.10.2019
Проект ЗУ 2257 від 11.10.2019 про перерахунок пенсіі держслужбовцям. Єднаймося і вимагаємо справедливості від нової влади!!!
Надія
14.10.2019
Підтримую пропозицію , шо потрібно діяти , а не мовчати. Шановні всі, обкрадені минулою владою, просипаймося! Не допустімо, щоб і цей законопроект пролежав роки у ВР. Ви ж бачите скільки часу розглядає справу Мосюрчака ВП КСУ, хоча по законодавству на протязі 6 місяців потрібно винести рішення. Давайте домовлятися про дату зустрічі під Верховною радою.
Ніна Надія
09.11.2019
Згодна, що треба діяти. Прикро те, що у Міністерстві соціальної політики працюють державні службовці і не розуміють, що у нас, колишніх, були зарплати у кілька разів менші, аніж у них. І, на жаль, не задумуються про те, що це їхній прямий обов"язок дотримуватися Конституції України і відстоювати права людей. Є надія, що нас почує нова влада і обраний нами наш Президент.
Любов
21.10.2019
Нарешті розподілили судді - доповідачу КСУ скаргу Солоненка Д щодо ст 90 ЗУ Про держслужбу. Надія є, що разом з Мосюрчаком справедливість восторжествує. А може Верховна Рада разом з Кабміном скоріше вирішить це наболіле питання. Дай Боже!!!
Любов
22.10.2019
Люди судяться з ПФ за коефіцієнт 1.35 ( а не 1.0) при переведенні з держслужби на загальну пенсію, а також за середню зарплату по Україні за 3 попередні роки перед переведенням на загальні умови ( пф бере 3764грн. І не заважає на рік переведення ). Суди виграють і людям вже нараховано і виплачено пенсіі згідно рішень судів. Суди трактують переведення з одного виду ( зу про держслужбу) на загальні умови згідно іншого закону як призначення новоі пенсіі вперше. Пфонди несуть збитки за судові збори (ось звідки дефіцит пф). Чи не простіше було б просто дотриматись старого закону і зробити перерахунок пенсій держслужбовцям? В багатьох випадках виявляється пенсія на загальних умовах значно вища за спецпенсіі (якщо правильно вибрати рік переходу на загальні умови)!!!
Держслужбовець 2014
24.10.2019
Доброго дня, дуже приемна новина по проекту 2257 , та хочется спитати, тих дпенсіонерів держслужб. кого вони самостійно без згоди перевили на загальну,чи потрібно сходити в пенсіний ?
Любов
01.11.2019
Вже слідкуйте ще за 2257-1 від 31.10.2019 Королевськоі
Любов2013
06.11.2019
Чи потрібно в пф писати заяву на поновлення пенсіі держслужбовця у разі прийняття закону 2257(2257-1).
НАДІЯ
06.11.2019
Не спішіть з заявами.Не скоро буде це прийняття . Упопередньому скликанні ВР пролежало 3 таких законопроекти два роки. В бюджеті на 2000р коштів для обдурених не передбачено.Якщо до липня наступного року буде щось прийнято то фінансування буде з 2021 року. Якщо ж після липня 2000 - то фінансування можливе тільки з 2022р. Якщо ми не піднімемося і не будемо вимагати того, що належить нам по закону, ніхто нічого не буде розглядати. Мене найбільше вражає те, що така армія розумних людей з усім змирилася і вже два роки чогось чекає.Люди добрі!!!!!!Чого ждемо!!!Задовольнилися тим,що вас перевели на загальну пенсію і додали 200 грн?В нашій країні своє законне потрібно вимагати, а не чекати!!!!
Ніна
09.11.2019
В Держбюджеті на 2020 рік не передбачені кошти на виконання Законопроекту №2257, тобто без внесення змін в кошторис, перерахунок нам не буде проведений. Не потрібно чекати, а діяти іншими методами!
Надія
10.11.2019
Господі, які всі наявні! На що Ви сподіваєтесь? На нову владу ? Я впевнена , що не буде ніякого розгляду, поки ми не піднімемося і не будемо вимагати свого законного права. Ну чому, чому ми мовчимо, тоді як всі категорії українців, у разі якихось негараздів з законодавством, збираються, мітингують, добиваються свого!!!!.Так давайте ж! Коли ? О пенсия, ты гордость или стыд Порою просто хочется спросить Зачем тебя такую назначают У тех кто хрень такую назначает Порою плакать хочется навзрыд А вы могли на эту хрень прожить С тобою не живут , а выживают....... Что пенсией так гордо называют!
Любов
16.11.2019
Денісова звернулася до конституційного суду щодо перерахунку пенсій держслужбовцям
Єва
15.12.2019
Пропоную всім пенсіонерам,яких без заяви перевели на соцпенсію піти в пф і написати заяви на поновлення спецпенсіі. Згідно законодавству її не можуть платити меншу, ніж та,яку вам виплачують згідно переведення. Адже це та частина пенсіі держслужбовця, яка і так платилася з солідарні системи, але держава своїм бездіянням просто краде ту частину пенсіі держслужбовця, яка фінансувалася з бюджету. Можливо так ми змусимо реагувати на проблему!
Любов
16.12.2019
Конституційний суд (2 палата) 13.12.2019 прийняла ухвалу про перерахунок пенсій прокурорам. Може і подання Денісовоі розглянуть в нашу користь.
Любов
17.12.2019
17.12.2019 ВЕРХОВНА Рада прийняла постанову про включення до порядку денного цієї сесії законопроекту 2257 ( всього включено 23 законопроекти). Так що чекаємо розгляду
Любов
18.12.2019
Жах! Бюджетний комітет зарубав обидва законопроекти, так що надії майже не залишилось
Надія Любов
30.12.2019
натомість у державі знайшлися мільйони гривень ,щоб підвищити вже вкотре заробітні плати суддям, а працівникам державної служби (звичайно не в міністерствах ) з наступного року зменшують фінансування на виплату заробітної плати ( залишають тільки посадовий оклад і надбавку за стаж ). ДУМАЙ-ТЕ, що з цього вийде!!!
Надія
23.12.2019
Цього й слід було чекати від влади. Десь жевріє надія на рішення КС. Але коли це буде, і чи буде? Всі мовчать., мабуть задоволені розміром своєї пенсії. Давайте організовуватися і вимагати своє законне , як це робили військові, правоохоронці, а не рівнятися на суддів і прокурорів. Для них діють закони, а нам чомусь -зась!
Валентина
01.01.2020
Уже нема чого ждати, багато з нас не дочекаються . Для нас - кожен день дорогий. Ми бачимо настрої влади з цього питання. Була петиція на сайті Президента і що, підписалися близько 3000 чоловік. Конституційний суд блокує це питання. Якщо не буде розголосу і мітингів - не буде нічого. Давайте організовуватись і виходити нагадувати про себе і вимагати своє.
Любов
14.01.2020
Хто може пояснити перерахунок чи індексація пенсій з 01.03.2020
Ольга
31.01.2020
Ми тут виявляємо незадоволення діями минулої і нинішньої влади стосовно пенсіонерів держслужби, а їм начхать на нас! Таку мерзенну політику проти нас та і всіх пенсіонерів взагалі, можуть вести тільки аферисти, які випадково пролізли до влади! Треба всім нормальним людям зі здоровим глуздом об'єднуватися і рятувати державу від деморалізованих бездарів, які нічого не вміють, крім красти і махлювать на державному рівні, створюють абсурдні комбінації законів, безсоромно видаючи їх за "реформи"!!!Треба створити комітет порятунку держави, бо йде руйнація держави, попирання законів, Конституції! В Україні повний безлад і "господарюють" в ньому пройдисвіти! А ми чекаємо справедливості! Проект закону 2257 повинні були розглянути на 2 сесії, а розглянули 2256 і 2258, а наш проминули! Що це? Це свідома маніпуляція нашими очікуваннями, це - дратують, як собак!
Ольга
31.01.2020
Давайте домовлятися про дату їхати в Київ під вру і вимагати справедливості! Чому одні держслужбовці отримують пенсії з нових зарплат, а інших заганяють в "загал", що це за дискримінація, що це взагалі за політика, що це за дурдом!!!?
Любов
10.02.2020
17.02.20 конституційний суд буде розглядати подання Денсовоі щодо перерахунку пенсій держслужбовцям. Перерахунок суддям і прокурорам вже цей суд повернув, цікаво що вирішить з держслужбою, адже це аналогічні порушення.
Любов
04.10.2020
шамбір знову заговорив про перерахунок страхового стажу-але не каже коли і як це відбудеться
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.