Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.10.16
5141 1
Друкувати
Обране

Додаткова відпустка учасникам бойових дій не переноситься на наступний рік і не підлягає поділу

Мінсоцполітики в листі від 23.09.2016 р. № 531/13/116-16 указує: додаткова відпустка зі збереженням зарплати тривалістю 14 календарних днів на рік для учасників бойових дій та інвалідів війни є пільгою, гарантованою державою, та, відповідно, не належить до виду щорічних відпусток.

Отже, на неї не поширюються норми, передбачені для щорічних відпусток, зокрема: вона не підлягає поділу, надається незалежно від відпрацьованого в році часу, повної тривалості раз протягом календарного року на підставі заяви працівника та посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни. Не використана в поточному році така відпустка на наступний рік не переноситься. Право на неї працівник може реалізувати протягом календарного року, конкретний період та черговість її надання визначаються за погодженням між працівником і роботодавцем.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Коля
19.10.2016
Не йдуть у відпустку із-за того, що заміна відпускника (тимчасово відсутнього працівника ) не оплачується. За відпускника треба працювати безплатно, а потім цей відпускник буде безплатно працювати за того, хто його підміняв, коли той піде у відпустку. Тому відпустки без оформлення заміщення відпускника не мають сенсу. Таким чином, відпустки накопичуються, і щоб не виплачувати за них компенсацію, законодавством передбачена так звана "ліквідація" держустанов.Тоді усі невикористані дні відпустки анулюються без виплати компенсації, і лише випадково працівник може дізнатися, що його відпусткова компенсація все-таки отримана, але не ним , а його керівництвом...
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі