Довічна плата академікам: економні зміни від Кабміну

Кабмін урегулював питання, щодо виплати довічної плати за звання дійсного члена та члена-кореспондента Національної академії наук і галузевих академій наук, та вніс зміни до своєї постанови від 17.10.2007 р. № 1229.


Так, уточнено, що довічна плата у розмірі 4601 грн. та 3060 грн. виплачується за звання дійсного члена та члена-кореспондента Національної академії аграрних наук, Національної академії медичних наук, Національної академії педагогічних наук, Національної академії правових наук, Національної академії мистецтв.

Також встановлено, що у разі коли вченого обрано дійсним членом (академіком) чи членом-кореспондентом двох та більше національних академій, довічна плата виплачується однією академією за вибором дійсного члена (академіка) чи члена-кореспондента академії наук згідно з його заявою.

Не встановлюється довічна плата іноземним членам, почесним академікам академій.

У разі смерті дійсного члена (академіка) чи члена-кореспондента академії або його виїзду на постійне місце проживання за межі України виплата щомісячної довічної плати припиняється.

Увага! Кабмін заборонив до 1 січня 2016 р. Національним галузевим академіям наук заповнювати вакансії для обрання нових дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів академій.

Також Кабмін установив, що щомісячна довічна плата за звання дійсного члена та члена-кореспондента Національної академії наук обраним на чергових виборах у 2015 році дійсним членам та членам-кореспондентам зазначеної Академії здійснюється з 1 січня 2016 року.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 05.11.2014 р. № 597, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі