Довічна плата академікам: економні зміни від Кабміну

Кабмін урегулював питання, щодо виплати довічної плати за звання дійсного члена та члена-кореспондента Національної академії наук і галузевих академій наук, та вніс зміни до своєї постанови від 17.10.2007 р. № 1229.


Так, уточнено, що довічна плата у розмірі 4601 грн. та 3060 грн. виплачується за звання дійсного члена та члена-кореспондента Національної академії аграрних наук, Національної академії медичних наук, Національної академії педагогічних наук, Національної академії правових наук, Національної академії мистецтв.

Також встановлено, що у разі коли вченого обрано дійсним членом (академіком) чи членом-кореспондентом двох та більше національних академій, довічна плата виплачується однією академією за вибором дійсного члена (академіка) чи члена-кореспондента академії наук згідно з його заявою.

Не встановлюється довічна плата іноземним членам, почесним академікам академій.

У разі смерті дійсного члена (академіка) чи члена-кореспондента академії або його виїзду на постійне місце проживання за межі України виплата щомісячної довічної плати припиняється.

Увага! Кабмін заборонив до 1 січня 2016 р. Національним галузевим академіям наук заповнювати вакансії для обрання нових дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів академій.

Також Кабмін установив, що щомісячна довічна плата за звання дійсного члена та члена-кореспондента Національної академії наук обраним на чергових виборах у 2015 році дійсним членам та членам-кореспондентам зазначеної Академії здійснюється з 1 січня 2016 року.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 05.11.2014 р. № 597, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі