Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.09.21
1864 0
Друкувати
Обране

Коли держслужбовця можна звільнити до закінчення строку попередження про звільнення?

Національне агентство України з питань державної служби надало роз'яснення щодо скорочення строку попередження про наступне звільнення із займаної посади державної служби на підставі пунктів 1, 1-1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу»

На думку НАДС, державного службовця, якого попереджено про наступне звільнення із займаної посади, може бути звільнено до закінчення строку попередження, якщо він сам виявив бажання бути звільненим у визначений ним термін, шляхом подання заяви суб'єкту призначення або керівнику державної служби про скорочення строку попередження про наступне звільнення у довільній письмовій формі.

Частиною четвертою статті 37 Закону Хо 889-VIII передбачено, що у разі звільнення з державної служби на підставі пунктів 1 та 11 частини першої цієї статті державному службовцю виплачується вихідна допомога у розмірі двох середньомісячних заробітних плат. 

Вихідна допомога у цьому разі є обов'язковою, в тому числі і у разі скорочення строку попередження про наступне звільнення.

 Роз'яснення НАДС від 02 вересня 2021 р. № 138 р/з

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі