Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.05.18
14841 2
Друкувати
Обране

Коли потрібна заява про надання відпустки

Чинне законодавство не зобов'язує працівника подавати заяву, якщо він йде у відпустку в обумовлений у графіку відпусток термін. У такому разі підставою для видання наказу про відпустки буде затверджений графік відпусток.

Якщо працівник відмовляється викори­стати щорічну відпустку у визначений у гра­фіку відпусток час і таке рішення працівника не збігається з інтересами роботодавця, то роботодавець, беручи до уваги те, що остаточне рішення про надання чи ненадання відпустки належить лише до його компетенції, має право в межах, установлених графіком відпусток, без заяви працівника видати наказ про надання йому відпустки.

Проте якщо працівник (за погодженням із роботодавцем) бажає піти у щорічну відпустку в інший, ніж обумовлено графіком відпусток, час або взяти лише частину щорічної основної відпустки, він має подати відповідну заяву на ім’я керівника підприємства.

У заяві зазвичай зазначається дата початку щорічної відпустки (про яку просить працівник) і тривалість відпустки. Якщо працівник має право ще й на додаткову щорічну відпустку, то в заяві він повинен зазначити також підставу для надання такої відпустки.

На заяві керівник підприємства ставить свій підпис, погоджуючись надати щорічну відпустку у вказані в ній терміни, або через певні обставини пропонує перенести її на інший період. Далі на підставі цієї заяви оформлюється наказ (розпорядження) про надання відпустки.

www.visnuk.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Оксана
29.05.2018
А почему не уточнили, что єто все должно происходить за две недели до отпуска
Дмитрий
29.05.2018
Шановна, Оксано!


Двох тижневий строк обумовлений для розрахунку та перерахування відпускних на вимогу, а якщо працівник в цей термін не інформує, то він за мовчазливої згоди погоджується на виплату відпускних згідно розпорядження про відпустку в плановий розрахунок авансу або заробітної плати.


Тобто запропонована стаття цікава з юридичного боку, а на практиці подана заява - це вагомий аргумент у спірних питаннях з роботодавцем.


Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі