Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.11.15
20125 2
Друкувати
Обране

Кваліфікаційні вимоги до особи, відповідальної за електрогосподарство на підприємстві

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України листом від 27.07.2015 № 03/14-3872 роз’яснило, яким вимогам повинен відповідати працівник, відповідальний за електрогосподарство на підприємстві.

Міненерговугілля нагадало, що відповідно до пункту 1.3 розділу IV Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Мінпаливенерго від 25.07.2006 № 258 (у редакції наказу Міненерговугілля від 13.02.2012 № 91), для забезпечення безпечної та надійної експлуатації електроустановок, як правило, у споживача створюється електротехнічна служба (відділ, група) з необхідною кількістю електротехнічних працівників, залежно від класу напруги живлення, складності робіт з обслуговування електроустановок. Для безпосереднього виконання функцій щодо організації експлуатації електроустановок керівник споживача своїм розпорядчим документом повинен призначити особу, відповідальну за електрогосподарство, та особу, яка буде її заміщати у разі відсутності (відпустка, хвороба).

Розпорядчий документ щодо призначення особи, відповідальної за електрогосподарство, та особи, яка її заміщатиме, видається після успішної перевірки знань з питань технічної експлуатації електроустановок, пожежної безпеки та охорони праці і присвоєння цим особам IV групи з електробезпеки для обслуговування електроустановок на напругу до 1 кВ або V групи з електробезпеки для обслуговування електроустановок на напругу понад 1 кВ.

Особа, відповідальна за електрогосподарство споживача, повинна мати відповідну групу з електробезпеки та вищу освіту за відповідним напрямом (спеціальністю) енергетичного профілю, а також стаж роботи за цим напрямом.

У разі, якщо у споживача використовуються електроустановки II та III категорій з надійності електропостачання на напругу до 1 кВ, допускається, як виняток, призначення особи, відповідальної за електрогосподарство споживача, з числа працівників, які мають групу з електробезпеки не нижче IV та стаж роботи.

http://kadrovik01.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
оксана
05.11.2015
а в миненергетики знают , что з/п такого сотрудника в бюджете проводится по 5 -6 тарифному разряду? это 1393 грн. Как правило алкоголик ,пенсионер закодированный или после инфаркта. Какое там квалификационное соответствие. Я согласна что требования справедливые, но на практике .....
Надия
06.11.2015
И у нас та же беда, завхоз (дед 70 лет) он же и 0,5 ставки електромонтер по 4 тар. розряду. Уйдет на пенсию кто согласится на такую зарплату ?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×