Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.01.22
4492 3
Друкувати
Обране

Медичні працівники, комунальники та місцеві урядовці будуть відсторонені від роботи, якщо не щепляться проти COVID-19 до 31 січня

31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування;
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

«Нагадуємо керівникам, що необхідно вчасно та правильно підготувати наказ про відсторонення для працівників, у яких відсутнє щеплення проти COVID-19. Для відсторонення керівник складає відповідний акт та видає наказ або розпорядження, яке обов’язково надають для ознайомлення особі, яку відсторонюють. Якщо ж працівник не підписує попередження – складається відповідний акт. Звільнити працівника за відмову від щеплення неможливо – робоче місце зберігається за ним на весь період відсторонення», – сказав начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін.

Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

У відсторонених працівників не зараховується загальний стаж, який потрібен буде для оформлення пенсії. Також такий працівник не зможе отримати щорічну відпустку через зменшення кількості відпрацьованих днів. І найголовніше – працівник не отримує заробітну плату, яка потрібна для життя людини.

Замість відстороненого працівника керівник установи може взяти на його місце іншого працівника або покласти виконання обов’язків на особу, яка не відсторонена.

Джерело:
Управління Держпраці у Житомирській області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Тетяна
26.01.2022
"...або покласти виконання обов’язків на особу, яка не відсторонена." т.е.если я законопослушная, то мне добавят работы. Кто везёт, того и поганяют, ничего не меняется в жизни. Дебилы, бл...ь. Кстати, что там с депутатами? Все привиты? А министры и работники министерств? Та неужели все 100%?

Віталій
26.01.2022
МАРАЗМ
Галина
27.01.2022
Термін відсторонення безстроковий ??? Чи як???
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі