Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.04.18
18841 6
Друкувати
Обране

Мінсоцполітики про встановлення доплати за ведення військового обліку

Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. N 921 (далі - Порядок).

Цим Порядком визначається механізм організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, підприємствами, установами, організаціями та закладами освіти незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

Загальна кількість осіб, відповідальних за ведення військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях, визначається виходячи з кількості призовників і військовозобов'язаних, які станом на 1 січня поточного року перебували на військовому обліку, із застосуванням таких норм:

  • від 500 до 2000 призовників і військовозобов'язаних - одна особа;
  • від 2000 до 4000 - дві особи;
  • від 4000 до 7000 - три особи, а на кожні наступні 3000 призовників і військовозобов'язаних - по одній особі додатково.

Зазначені особи утримуються за рахунок коштів державного та відповідних місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ і організацій.

За наявності на військовому обліку менше ніж 500 призовників і військовозобов'язаних обов'язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата в розмірі до 50 відсотків посадового окладу, крім державних службовців.

Перелік заходів із ведення персонального обліку призовників і військовозобов'язаних, які мають бути виконані підприємствами, установами та організаціями, а отже, і відповідальною посадовою особою кадрового підрозділу, визначено пунктом 37 Порядку.

Таким чином, якщо на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом покладаються додаткові обов'язки з ведення військового обліку, які не передбачено посадовою інструкцією, то за їх виконання встановлюється відповідна доплата. Зазначене відповідає функціональному призначенню доплат і надбавок, що є елементами тарифної системи, за допомогою яких компенсують відхилення від умов роботи, що визнаються нормальними й безпосередньо не враховуються в тарифних ставках і посадових окладах.

Якщо в посадовій інструкції, наприклад, інспектора з кадрів, визначено завдання з ведення військового обліку, то доплата, передбачена Порядком, не виплачується. У такому разі фахівець кадрової служби при веденні військового обліку виконує свої безпосередні обов'язки та отримує відповідну оплату з урахуванням виконання зазначених функціональних обов'язків.

Лист Мінсоцполітики від 09.02.2018 р. N 227/0/101-18/281

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Таня
04.04.2018
А в органах місцевого самоврядування можна встановлювати доплату за ведення військового обліку?
Злой Бух
05.04.2018
проще переделать инструкцию единожды, чем платить постоянно доплату.
Вікторія
05.04.2018
якщо кадрову справу і військовий облік веде бухгалтер, як бути з доплатою? Не державна служба
Tatiana
05.04.2018
А чому за ведення E-DATA та PROZORRO не встановлюють доплати??? Чи це не робота? Як обов'язки додавати - так швиденько в посадову пропишуть, а як доплачувати за додаткове навантаження - так немає коштів....
Вікторія
05.04.2018
А як бути з державними службовцями??? Вони що не люди? І обов'язків в них не менше!!!
Наталья
11.04.2018
А якщо ведення військового обліку покладено на касира сільської ради? То чи встановлювати їй доплату??
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі