Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4755 0
Друкувати
Обране

Мінсоцполітики, щодо чисельності бухгалтерів терцентру

Діяльність територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) регулюється Типовим положенням про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Переліком соціальних послуг, умовами та порядком їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. N 1417.


Відповідно до пункту 13 зазначеного Типового положення Мінсоцполітики розроблено Типові штатні нормативи чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що затверджені наказом Мінсоцполітики від 30.03.2015 р. N 342 <...> (далі - Типові штатні нормативи чисельності).

Відповідно до пункту 1 Типових штатних нормативів чисельності за умови обслуговування підрозділами територіального центру більше 501 особи до штатного розпису територіального центру можуть бути введені такі бухгалтерські посади: головний бухгалтер, бухгалтер, касир.

У примітці Типових штатних нормативів чисельності зазначено, що інші назви посад (професій) та їх кількість вводяться залежно від конкретних умов обслуговування за рішенням органу, що утворив територіальний центр.

Таким чином, на нашу думку, у разі виробничої необхідності (наприклад, якщо структурними підрозділами територіального центру обслуговуються понад 3 тис. осіб) за рішенням органу, що утворив територіальний центр, у штатному розписі може бути збільшена кількість бухгалтерських посад.

Лист Мінсоцполітики від 21.07.2015 р. N 10927/0/14-15/014

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд