Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
13981 10
Друкувати
Обране

Мінцифри впровадить електронні лікарняні

Мінцифри на своїй сторінці у facebook інформує, що Міністерство разом із МОЗ та НСЗУ повністю змінить процеси з отримання лікарняних.


Цифровізація медичної сфери – один з основних пріоритетів Мінцифри. Про це на спільному брифінгу з МОЗ розказав Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Електронні лікарняні – революція для системи охорони здоров'я України. Це значно спростить процедуру отримання лікарняного та відповідних виплат. А також дозволить побороти мільярдну корупцію. Протягом кількох наступних місяців ми вже запустимо цю послугу", – повідомив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Електронні лікарняні – важливий прорив у сфері цифрової трансформації медицини. Раніше потрібно було відкривати та закривати лікарняний особисто. Це — додатковий час, черги, поїздки, контакти з іншими людьми та не завжди прозорі схеми.

Це також матиме величезний антикорупційний ефект для нашої країни. Економія може сягнути до 5 млрд грн на рік. Наприклад, за 9 місяців 2020 року держава вже витратила близько 11 млрд грн на компенсації по лікарняним та листкам непрацездатності.

Лікар зможе вносити дані громадян онлайн. Ці дані автоматично відправлятимуться до інших відомств для відшкодування. Дані будуть підписані електронним підписом, що гарантуватиме достовірність і обґрунтованість виплати.

Крім того, усі медичні довідки скоро будуть замінені на електронний медичний висновок Це відповідний запис у Реєстрі системи eHealth.

Джерело:
Міністерство цифрової трансформації України

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(10)
Светлана
22.10.2020
9 місяців 2020 року держава вже витратила близько 11 млрд грн на компенсації по лікарняним та листкам непрацездатності.Ключевое слово ВТРАТИЛА!!!!!
Марія Светлана
22.10.2020
цікаво скільки отримала з наших зарплат...
Марія
22.10.2020
не там корупцію шукають, ну як завжди...займаються тим, що підкручують "гайки" людям нижчого класу
Світлана
22.10.2020
Лікуємося онлайн, діагнози лікар встановлює онлайн,а тепер і лікарняні будуть онлайн. Сам собі режисер.
123
22.10.2020
Часто буває , що працівники приносять лікарняні з помилками . Приходиться їх повертати ,щоб виправляли помилки. Або назва підприємства відсутня ,або з не правильна, відсутня адреса і так далі.Що робить коли буде електронний лікарняний з помилками ? Часто буває що інтернету немає , або комп,ютер глюче , програма злетить и все .Що тоді робить?
Ірина
22.10.2020
Не завжди прозорі схеми? Смішно, невже вони дійсно думають, що електронний лікарняний "купити" буде неможливо? А бухгалтерові головна біль, по-перше за день вивчити програму, яка як завжди до розуму не доведена, потім оплатити штраф, за невчасно оплачений лікарняний
Вадим
22.10.2020
Лікарю на голову будуть чіпляти веб-камеру і одразу транслювати процес огляду та лікування на хмарні сервіси ? Інакше, що завадить лікарю взяти хабар і занести в базу липовий електронний лікарняний.
Оля Вадим
23.10.2020
На 100% згідна transparent_pxl.png
Віта Оля
05.11.2020
Безконтактний лікарняний. По телефону домовляєшся з лікарем гроші на карту і жодних черг можеш займатися своїми справами. Все для людейtransparent_pxl.pngtransparent_pxl.png
Ірина
27.10.2020
країна в смартфоні? Вже показували відео по селам з виборів де замість кабінок-стула обтягнуті простинками,невикористані бюлетні рубають топорами, а бюлетні хранять у опечатаних випарках і це не жарт, а по селам так дійсно було. Сплошна діджилізація,якась відірвана від реальності!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд