Мобілізовані в табелі обліку робочого часу

У табелі обліку використання робочого часу час, протягом якого працівник відсутній у зв'язку з оголошенням часткової мобілізації, має відмічатись умовним позначенням "ІН"- інший невідпрацьований час, передбачений законодавством (виконання державних і громадських обов'язків, допризовна підготовка, військові збори, донорські, відгул тощо).


Якщо роботодавець не має відповідних документів, що підтверджують відсутність працівника, у табелі обліку використання робочого часу такий час відмічається умовним позначенням "НЗ" - неявка з нез'ясованих причин.

Лист Мінсоцполітики від 05.06.2015 р. N 225/06/186-15Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Коля
10.06.2016
После развала СССР новые режимы стали плодить бомжей и люмпенов с невероятной быстротой и в невероятных количествах. Одни бездомные не успевали умереть на улицах, как на смену им приходили тысячи других. Поэтому нынешняя война стала для них шансом вернуться, хотя бы ненадолго , к нормальной жизни. Чтобы не умереть на улице от избиений , голода и холода, бездомные с удовольствием идут на войну и видят в ней личное спасенье.
Сергей
13.06.2016
доки розумні думають, дурні розмножуються!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі