Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.01.19
5438 14
Друкувати
Обране

Нардепи пропонують зняти обмеження на максимальну тривалість додаткової відпустки одиноких матерів

На офіційному веб-порталі Верховної Ради України розміщено проекту Закону України"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо тривалості додаткових відпусток для одиноких матерів).


У законопроекті пропонується зняти обмеження на максимальну тривалість додаткової відпустки, передбаченої у ст. 1821 КЗпП, за наявності декількох підстав для надання цієї відпустки як у зазначеній ст. 1821 КЗпП, так і в дублюючій цю норму ст. 19 Закону України "Про відпустки".

Крім того, пропонується власне у КЗпП застосовувати визначення категорії "одинокі матері" у значенні, яке вже встановлено законодавством про соціальні допомоги, а саме Законом України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми".

Прийняття законопроекту покращить на законодавчому рівні захист одиноких матерів, що матиме позитивний вплив і на їхніх дітей, враховуючи, що одинокі матері та діти, яких вони утримують і виховують, є однією з найменш захищених категорій громадян України.

Крім того, у відповідному законодавстві додається більша визначеність і встановлюється безпосередній зв’язок законодавства про працю із законодавством про соціальну допомогу. 

Інтерактивна бухгалтерія

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(14)
Тат_яна
09.01.2019
А звичайну сім"ю, де мама й тато намагаються утримувать дітей на наші українські зарплати, хто -небудь думає захищати? Чи в нашй країні вся увага та підтримка бл...м та особам "нетрадиційним"?
Наталія Тат_яна
14.01.2019
Думай,що пишеш.Може в тебе ідеальна сімя та ідеальний чоловік, але в житті кожної людини різні ситуації, які неможливо передбачити.Від цього ніхто не застрахований. Моя знайома зустрічалася з чоловіком дуже довгий час,а коли завагітніла то він просто відморозився. Сказав,що як дитина підросте ,він подивиться на кого вона схожа,тоді можливо він визнає дитину своєю. Та що розказувати, куча життєвих історій матерів одиночок.І не таку то і велику допомогу вони отримують від держави.Просто на рівні держави треба детальніше виявляти,що це дійсно мати одиначка,чи мати з батьком живуть разом, але офіційно не одружені.А таких прикладів багато.
Дмитро Наталія
14.01.2019
Не указуй кому що думати, чому ти завчасно не сказала це своїй знайомій?) Я знаю декілька прикладів липових "матерів-одиночок", які живуть разом з чоловіком та отримують субсидію і допомогу і мені неприємно для них платити податки.
ліса Тат_яна
14.01.2019
А Ви впевнені, що всі одинокі матері бл*ді та нетрадиційні?? Я Вам відкрию очі - Ви помиляєтеся...На жаль, ви мене зачепили (зазвичай стараюся на брати до себе близько "одиночку"). Працюю в бюджетній установі + пенсія інваліда 3 гр., жодної копійки від усзн, з усіх пільг - 10 дод. днів відпуски (як і матерям 2 дітей, до речі). Серед заміжніх теж достатньо бл*дей бачила...
11111 Тат_яна
22.01.2019
Люди, взагалі статус "одинока мати", окрім інших мають також і вдови!!! Схаменіться, і подумайте кого ви "б..ми" називаєте!!
123
09.01.2019
А в сім"Ї де працює мама, і утримує щей тата та тягне на собі дітей, то й відпусток не потрібно виходить....
456 123
09.01.2019
Я вибачаюсь, але навіщо такий тато, який не може/не хоче утримувати сім"ю? Під зад коліном і хай гуляє вальсом, нероба!
123 456
09.01.2019
Та згідна з вами , але ситуації різні бувають : хвороба, безвихідь і т.ін. Зрозуміло, що поради найлегше давати. Але взагалі я не про те, а про рівні права матерів дітей, незлежно від того якою вона вважається "одинокою" чи "сімейною". Чи хіба та що має штамп в паспорті про одруження менше втомлюється та не хотіла б більше часу приділити дітям?
Ikar 123
09.01.2019
в нас заохочуть розлучуватись, ото і субсідія буде і відпустка більше
я теж мама двох діток
09.01.2019
Авжеж, знаю багатьох таких одиноких ,,мам,, які дуже гарно влаштувались і живуть з татусями цих діток, отримують субсидії, не працюють мають виплати на дітей як і зарплату працюючі жінки, які галопом тягнуть своїх діточок у садочок, школу потім на роботу з роботи знову до школи чи садочка, потім галопом до дому приготуй, нагодуй, прибери, помий ...... і т.д. ні, я не скаржуся у кожного своя доля і своє життя яке ми обираємо, але чомусь забагато роздають їм привілеїв....
2373
09.01.2019
Ще дайте їм пільгові пенсії.
123
10.01.2019
Всі закони розробляються щоб зруйнувати інститут сім,ї , щоб не одружувалися , а нарожають дітей від чужих чоловіків і всі пільги їм. Замість того щоб підтримувати нормальні сім,ї і надавати допомогу молодим сім,ям із дітьми, щоб нерозлучалися , щоб було соромно бросати своїх дітей і щоб модно було мати дитину від свого законного чоловіка , а чоловіку соромно бросати свою дружину і дітей.
Віта + 123
11.01.2019
Правильно, цілком згодна з вашими думками. !!! треба зараз підтримувати молоді сімї, я вже бабуся, багато чого вже пережила, але для своїх дітей хочу тільки кращого.
Тож, шановні урядовці, підвищуйте краще інститут сімї, підтримуйте народжуваність, опікуйтесь отриманням молодими сімями житла, бо поневіряючись по чужих кутках мало кому вдається зберегти сімю.
Н.В.
06.02.2019
Тепер роботодавець ПОДУМАЄ ще - брати таку жінку на роботу, краще виплачувати допомогу на дітей, та надати можливість матері бути дома з дітьми, а не робити вигляд турботи.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн