Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.03.24
4892 3
Друкувати
Обране

Невчасно виплатили розрахункові при звільненні працівника: дії роботодавця-порушника

Департамент з питань праці Державної служби України з питань праці у листі від 30.11.2023 р. № 4206/2/2.1-23а розповідає про виплати сум звільненому працівникові у випадку несвоєчасного остаточного розрахунку з ним при звільненні.

У листі звернули увагу на те, що за умов невиплати з вини роботодавця належних звільненому працівникові сум у строки, визначені ст.116 КЗпП (при відсутності спору про їх розмір), такий роботодавець повинен виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку, але не більш як за шість місяців. Це прописано у ч. 1 ст. 117 КЗпП.

Для таких цілей розрахунок середньої зарплати проводиться на основі норм Порядку обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100.

Згідно з п. 2 Порядку середню зарплату потрібно обчислювати виходячи з виплат за останні два календарні місяці роботи, що передують місяцю, в якому працівник звільнився.

Нарахування виплат, що обчислюються із середньої заробітної плати за останні два місяці роботи, що передують місяцю, в якому відбувається подія, провадяться шляхом множення середньоденного заробітку на число робочих днів.

Виплата працівнику його середнього заробітку здійснюється за весь час затримки по день фактичного розрахунку (в робочих днях, починаючи з наступного після звільнення дня).

Джерело:
Лист Держпраці від 30.11.2023 р. N 4206/2/2.1-23а
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Світлана
20.03.2024
Працівника звільнено за прогул 12.01.24, цього ж дня головний розпорядник довів кошторис на 2024р. Кошторис, а потім і суму розрахункових було зареєстровано в цей же день, а виплачено розрахункові вже 16.01.24 (13,14вихідні). В такому випадку чи є порушення строків виплати розрахункових?
Галина
21.03.2024
Затримка фінансування це поважна причина в таких ситуаціях? Адже фінансують оплату праці тільки двічі на місяць- на аванс і на зарплату.
Наталя Галина
21.03.2024
І у нас так, фінансовий департамент ніяких проміжних заявок на фінансування не приймає. Тільки строго два рази на місяць.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×