Нова Інструкція про відрядження для військовослужбовців

Розмір та порядок відшкодування витрат на відрядження держслужбовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються за рахунок бюджетних коштів, регламентовано постановою КМУ «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 р. № 98.


Поряд із цим відповідно до п. 13 цієї постанови особливості направлення у відрядження військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу визначаються Міноборони за погодженням з Мінфіном.

Так, наразі військові користуються Інструкцією про порядок відшкодування військовослужбовцям Збройних Сил України витрат на службові відрядження в межах України, затвердженою наказом Міноборони від 29.08.2011 р. № 530. Проте невдовзі їй на зміну прийде новий нормативний документ — Інструкція про відрядження військовослужбовців Збройних Сил України, затверджена наказом Міноборони від 20.02.2017 р. № 105.

Ця Інструкція визначає особливості направлення військовослужбовців ЗСУ у відрядження в межах України та механізм відшкодування витрат на відрядження. Але майте на увазі, що вимоги Інструкції № 105 не поширюються на військовослужбовців, направлених на спортивні змагання чи навчально-тренувальні збори.

Інструкція № 105 набуде чинності з дня її офіційного опублікування.

БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ
Квітень , 2017/№ 15

Інформаційна сторінка

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі