Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.06.22
74813 21
Друкувати
Обране

Особливості роботи педагогічних працівників під час літніх канікул. Чи впливає на це воєнний стан?

Подовжена тривалість щорічної основної відпустки для педагогічних працівників закладів освіти не скасовується, а лише обмежується на період дії воєнного стану.


Автор: Cергій Яцковський, експерт з місцевого самоврядування Проєкту DECIDE


Завершився 2021-2021 навчальний рік. І, незважаючи на надскладу ситуації в країні, на усіх учасників освітнього процесу чекають літні канікули. І якщо дітей ця перспектива хоч трохи радує, то у педагогічних працівників закладів освіти викликає занепокоєння та хвилювання. Адже наразі питань щодо організації режиму роботи педагогічних працівників у літній період більше, ніж відповідей на них. Отже давайте розбиратися: які особливості роботи педагогічних працівників під час літніх канікул та яка наразі тривалість відпустки педагогічних працівників? І чи впливає на ці норми воєнний стан? 

Щорічна відпустка педагогічних працівників

Відповідно до ст. 12 Закону № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю не більше 24 календарні дні.

Зауважте, що вказаним Законом не заборонено у період дії воєнного стану надавати працівникам, які мають дітей, додаткову відпустку, що передбачена ст. 19 Закону України «Про відпустки». Часто про це питають, отже відповів.

Стосовно щорічної основної відпустки педагогічних працівників, то частиною чотирнадцятою статті 10 Закону України «Про відпустки» установлено, що керівним, педагогічним працівникам, спеціалістам навчальних закладів щорічні відпустки повної тривалості у перший та наступні робочі роки надаються у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу. Отже, щорічна основна відпустка, в тому числі її частина, має бути надана педагогічним працівникам влітку у період літніх канікул учнів.

 

До уваги! 

Подовжена тривалість щорічної основної відпустки для педагогічних працівників закладів освіти не скасовується, а лише обмежується на період дії воєнного стану. Надання невикористаних у період дії воєнного стану днів щорічної відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану.

 

Робота під час літніх канікул

У літній період педагогічні працівники закладів освіти не проводять заняття, але оскільки робочий час вчителів включає не лише навчальну діяльність, а й іншу педагогічну діяльність, передбачену посадовими обов’язками і режимом робочого часу, вчитель може, зокрема, здійснювати виховну, методичну, організаційно-педагогічну тощо діяльність. Також вчитель може:

  •  підвищувати свою кваліфікацію;
  •  проводити методичну роботу;
  •  здійснювати календарно-тематичне планування, брати участь у роботі предметних комісій;
  •  формувати індивідуальні освітні траєкторії учнів тощо.

Така робота також вимагає витрат робочого часу. Але порядку нормування такої роботи немає. При цьому залучення має бути в межах тих самих 18 годин на тиждень і в будь-якому випадку не меншим за педагогічне навантаження, яке було до початку літніх канікул. У шкільного психолога, наприклад, навантаження має бути не меншим за 40 годин.

Хочу також нагадати, що відповідно до п. 25 Типових правил (Наказ МОН № 455 від 12.20.1993) під час канікул, які не збігаються з черговою відпусткою, керівник закладу освіти залучає педагогів до педагогічної та організаційної роботи в межах часу, який не перевищує їх навчального навантаження до початку канікул. Організація їх роботи здійснюється згідно з планом роботи в канікулярний період.

У разі неможливості надання невикористаних днів щорічної основної відпустки протягом року, частина невикористаних днів може бути замінена грошовою компенсацією відповідно до ст.24. Закону України «Про відпустки». 

Щодо оплати праці педагогічних працівників під час літніх канікул

Тут варто звернути увагу на пункт 71 Наказу МОН № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», а саме: «За час роботи в період канікул оплата праці педагогічних працівників та осіб з числа керівного, адміністративно-господарського та навчально-допоміжного персоналу, яким дозволяється вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями в тій же установі, проводиться з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул». Згідно з пунктом 77 Інструкції  у випадку, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від учителя (викладача) причин (сільгоспроботи, епідемії, несприятливі метеорологічні умови, воєнний стан тощо), його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. В разі відсутності такої роботи час простою оплачується в порядку і розмірах, визначених Кодексом законів про працю України, але не менше ⅔ тарифної ставки встановленого працівникові тарифного розряду (посадового окладу) (постанова КМУ від 07.03.2022 № 221). 

Найпопулярніше на сьогодні питання: чи можуть оголосити простій в закладі освіти після виходу вчителів з основної відпустки?

Простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами. Так сказано у частині 1 статті 34 КЗпП. Тож варто врахувати той особливий період, в якому ми живемо, – воєнний стан. Якщо через бойові дії заклад освіти не має змоги працювати, директору доведеться оголосити простій. Якщо ж немає змоги працювати конкретний вчитель, то або щодо нього оголошується простій, або призупиняють дію трудового договору. Тому, я вважаю, що простій може бути оголошеним керівником закладу чи установи, якщо не має іншої можливості забезпечити виконання роботи працівниками.

Слід також зазначити, що у період воєнного стану у нас з’явилось поняття «Призупинення трудового договору», яке було введено саме в період дії воєнного стану (частиною 1 статті 13 Закону № 2136). Призупинення трудового договору – це тимчасове припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання роботи. Оголосити його можна лише в період дії воєнного стану. Йдеться, звісно, не про звільнення! Трудові відносини відновлюються за першої можливості, а робоче місце зберігається за працівником.

У чому принципова різниця між простоєм і припиненням трудового договору? Простій, як правило, оформлюється виключно за всіма правилами ведення діловодства – видається розпорядчий документ про оголошення простою, з яким має бути ознайомлений праціник. Про призупинення дії трудового договору повідомляється будь-якими доступними засобами зв’язку. Також під час простою працівникам сплачують не нижче, ніж дві третини тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу) ставки, а от під час призупинення, як і під час відпустки без збереження заробітної плати, педагогам заробітна плата не виплачується.

Право ухвалювати рішення в будь-якому з варіантів надається керівнику закладу освіти в межах передбаченої законодавством (ст 23, 26 Закону України «Про освіту») організаційної та академічної автономії закладу освіти.

 

І насамкінець

Більшість освітян, з якими я спілкувався, вважають за доречне повернути по відношенню до вчителів норму закону про право роботодавця, у разі можливості, надавати передбачену законодавством про освіту тривалість щорічної відпустки 56 днів. Сподіваюсь, це почують народні депутати та приймуть впродовж червня відповідні зміни, запропоновані до проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» від 05.04.2022 №7251 (документ готується до другого читання) в частині зняття обмеження тривалості щорічної відпустки, що надається педагогічним працівникам протягом періоду дії воєнного стану.

Джерело:
decentralization.gov.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
06.07.22 Чи може роботодавець відмовити у наданні відпустки? Так, роботодавець може відмовити у наданні працівнику відпустки, але у випадках, коли така відпустка надається за угодою сторін.
04.07.22 Чи повернули педагогам 56-денну відпустку? Як відомо, 1 липня ВРУ прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (законопроект від 05.04.2022 № 7251). Він передбачає, зокрема, внесення змін до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
01.07.22 Верховна Рада України прийняла Закон щодо оптимізації трудових відносин Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин, №7251. Законом передбачається:
коментарі
(21)
Леся
10.06.2022
Сподіваюся, що окрім вчителів, народні депутати пдумають про бухгалтерів, які як обслуговуююючий персонал в школах. І тепер ще треба додати нам роботи з тими відпускниими
Lyusi Леся
10.06.2022
Нарахування відпускних входять у прямі обов'язки бухгалтерів.
Юлія Леся
10.06.2022
коли це про бухгалтерів думали і цінили? )) та ще й депутати!
Світлана Юлія
12.06.2022
А коли бухгалтери ставились до вчителів з повагою? Ніколи за 42 роки моєї діяльності бухгалтер не дав належної відповіді на питання вчителя. Усе через плече та крізь щуби
Ольга
10.06.2022
Якщо вчитель знаходиться за кордоном , щорічну відпустку відбув, ще не повернувся. Що робити в такому випадку далі. Що надавати педпрацівнику?
Олена
10.06.2022
Вчителів відправляють у відпустку за власний рахунок на 32 дні. Ставка вчителя включає в себе: 18 годин- безпосередньо викладання, а 22 г- підготовка, методична, виховна, підвищення кваліфікації та ін. Психолог: 20 годин- безпосередня робота, 20- підготовка, перевірка,ипросавта, методична та ін. Якщо даєте відповідь то потрібно вивчити питання повністю.
Бабенко Валентина
10.06.2022
А , якщо воєнний стан затягнеться надовго?
Давайте, хай депутати частину своєї зарплатні одержать після закінчення воєнного стану. А їх зарплатню не прирівняти до вчительської!!!
Марина
11.06.2022
А як жити тех .працівникам які уже четвертий місяць на простої із зарплатою 1500-2000 гр.і як сказали, до кінця военного стану так і буде ,хоть би один депутат так пожив тоді б щось змінилося!!! І ніякої допомоги неможливо оформити бо ти працюєш в держ.установі ???
Елена
11.06.2022
А что делать, если директор со ставки учителя физкультуры переводит на ставку гпд?
Наталия
12.06.2022
А что делать, если директор не хочет продлить трудовой договор, мотивируя нехваткой часов.
Людмила
12.06.2022
Як бути керівникам закладів освіти? Вчитель виїхав за кордон. Поки відбувалася освітня робота, він проводив уроки дистанційно. Після відпустки вчитель ще не планує повертатися додому до вересня місяця. Інші вчителі, після відпустки, ходять щоденно на роботу і працюють в межах свого навантаження ще й займаються волонтерством. Заробітну плату отримають однаково, що вчитель працює і той вчитель, який не ходить на роботу і перебуває за кордоном. Хіба це справедливо по відношенню до інших?! То де ж та економія бюджету? Одні відпочивають та розважаються, а інші, які не мали змоги виїхати, працюють та піднімають освіту й економіку країни?! Тут щось незрозуміле, це питання повинні розглянути, бо це несправедливо!!!
Тетяна Людмила
04.07.2022
Я, за кордоном. І я не відпочиваю і не розважаюся. Також займаюся волонтерством. Не потрібно усіх по собі міряти
Ірина
12.06.2022
Якщо у науково-педагогічного працівника завершується трудовий договір, а конкурс не було проведено, тоді яка тривалість відпустки враховується для компенсації при звільненні??? Після закінчення війни хто опочуватиме різницю 56-24?
Ліка.
13.06.2022
А вихователі? Вони працюють. Їм буде 56 днів відпустки? Вони не педагоги? Чи їм вистачить 2/3 зарплати? Чому депутатам не 2/3?
Світлана
13.06.2022
А , що вихователів мають ні за що. Ми ж не педагоги, а обслуговуючий персонал. Вихователі роблять усе : із дітьми , копають, садять, сапають, білять, фарбують, а зарплата копійки та ще й попрікають , що вам платять. Коли буде справедливість? Чому захищаютьь наші діти нас від війни, а депутати набивають собі гроші в кармани та жирують, а захистити рідну Україну не йдуть , бо вони під себе пишуть закони. Схаменіться пора вже жити всім за законом, йде війна, скільки гине людей , а ви і надалі дурите та обкрадаєте людей та жируєте по ресторанах, а в когось немає за що купити хліба. Бог вам суддя.
Іванна Рибчак
13.06.2022
Доброго дня. ніде в статті не вказано чи вчителі, можуть працювати онлайн з дому чи обов"язково відвідувати навчальний заклад. якщо в мене дитина 7 років і всі офіційно працевлаштовані, то що виходить, що мені потрібно у воєнний час або наймати няню, щоб підвищити свою кваліфікацію онлайн з приміщення школи, або лишати дитину саму, за яку я теж відповідаю перед законом. як діяти в такому випадку?
бух
13.06.2022
ого скільки вчительок набігло transparent_pxl.pngяк не хочеться відпустки в 24 дні, звикли відпочивати все літо
Іванна Рибчак бух
14.06.2022
та не зовсім. або хто як. сидимо ціле літо за компом і готуємо роздатковий матеріал. щороку по декілька курсів. вивчаємо нові підручники. все нові вимоги з"являються. скільки технологій і сайтів і програм довелось вивчити за ці два роки. нові методи роботи. ви ж не думаєте, що онлайн викладання таке ж як і в школі. для дітей не те. і для вчителів теж.
бух Іванна Рибчак
16.06.2022
тільки не треба цього всього розказувати бухгалтерам transparent_pxl.pngособливо про зміни в законодавстві та вимоги до всього нового. Не там жалієтеся, ой не там transparent_pxl.png
Микола
14.06.2022
А якщо деяких вчителів мобілізували до ЗСУ ще в березні як їм бути?Чи зможуть вони повернутися на свої робочі місця?
Кондратова Любов
22.06.2022
Викладач ( вчитель) не повинен бути заручником безгрошів'я протягом місяця.
Він обрав фах викладання і йому надана відпустка ,відповідно до роботи з контенгентом..
Оплата в період воєнного часу може бути зменшена, але не скасована повністю. Це негуманно, при наймні..
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.