Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.05.18
7490 5
Друкувати
Обране

Особові картки державних службовців, які вже були сформовані згідно із законодавством, що діяло раніше, не потрібно переоформлювати

Статтею 37 Закону України "Про державну службу" передбачено, що стосовно кожного державного службовця ведеться особова справа, складовою якої є особова картка встановленого зразка.

Ведення особової справи державного службовця розпочинається одночасно з його вступом на державну службу.

Форма Особової картки державного службовця та Інструкція щодо її заповнення затверджені наказом Національного агентства України з питань державної служби від 5 серпня 2016 року N 156 <...>. Зазначена Інструкція застосовується під час заповнення особової картки державного службовця як особами, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби, так і державними службовцями, які переводяться з одного державного органу до іншого.

Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року N 278 <...> були внесені зміни до форми Особової картки державного службовця та Інструкції щодо її заповнення.

Статтею 58 Конституції України встановлено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

У Рішенні Конституційного Суду України від 9 лютого 1999 року у справі N 1-7/99 (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) визначено, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.

З огляду на викладене, до правовідносин, які виникли до видання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року N 278 <...>, застосовується нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.

Отже, особові картки державних службовців, які вже були сформовані у відповідному державному органі згідно із законодавством, що діяло раніше, не потрібно переоформлювати відповідно до чинного на даний час законодавства.

Лист Нацагенства з питаннь держслужби від 27.09.2017 р. N 8097/11-17

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Виталий
16.05.2018
ух ты! не по теме, но в комментах появились смайлики
EVGENIY Виталий
16.05.2018
Они полгода назад появились
Олена
16.05.2018
Нарешті пояснили. Головне, що майже вчасно))) У нас деякі установи після перевірки крушники змусили замінити всі особові картки на нові.
Надія Олена
16.05.2018
А причому КРУ до особових карток держслужбовців?Якщо не помиляюсь, іх перевіряє Нацдержслужба
Ната 1 Олена
16.05.2018
В нас теж заставили позаводити нові картки на всіх працівників
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі