Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.09.21
1479 0
Друкувати
Обране

Перевіряємо трудову книжку педпрацівника, переведенного з безстрокового трудового договору на строковий

Керівництвом доручено перевірити записи в трудових книжках педагогів перед скануванням для передачі до Пенсійного фонду. Які записи потрібно було внести до трудових книжок педагогів, яких в 2020 році перевели з безстрокових трудових договорів на строкові?

Абз. 1 п.п. 2 п. 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 р.№ 463-IX установлено, що «набрання чинності цим Законом є підставою для припинення безстрокового трудового договору з педагогічними працівниками державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, яким виплачується пенсія за віком, згідно з п. 9 ч. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України».

До 1 липня 2020 року керівники таких закладів загальної середньої освіти зобов’язані були припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком, і одночасно укласти з ними трудові договори строком на один рік.

Тобто, до 1 липня 2020 року були припинені безстрокові трудові договори з зазначеними педпрацівниками з одночасним укладенням з ними трудових договорів строком на один рік з 1 липня 2020 року по 30 червня 2021 року (не на навчальний 2020/2021 рік).

А тепер щодо записів в трудових книжках про зазначені зміни.

Згідно положень абз. 2 п. 2.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 р. № 58 до трудової книжки вносять відомості про роботу, переведення на іншу постійну роботу, звільнення.

Зазначених педагогічних працівників не було переведено на іншу роботу.  У них тільки змінився безстроковий трудовий договір на строковий.

Внесення записів до трудових книжок про це нормативними документами не передбачено.

Відповідно в трудових книжках зазначених педпрацівників закладу, в якому працює запитувач, не повинні бути будь-які записи про переведення їх з безстрокових трудових договорів на строкові.

ГУ Держпрацi в Одеськiй областi

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×