Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.03.16
3776 0
Друкувати
Обране

Період роботи інспектором військового обліку сільради не зараховується до стажу держслужби

Національне агентство України з питань державної служби в листі від 27.11.2015 № 6429/13-15 роз’яснило, чи зараховується період перебування на посаді інспектора військового обліку сільської ради до стажу служби в органах місцевого самоврядування для встановлення надбавки за вислугу років.

Нацдержслужби повідомила, що згідно з частиною третьою статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III(далі — Закон № 2493) умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до пункту 1 постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268(далі — Постанова № 268) умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються органом місцевого самоврядування виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів згідно з додатками 48-54 і 57.

Пунктом 3 Постанови № 268 передбачено, що надбавка за вислугу років виплачується державним службовцям, посадовим особам органів місцевого самоврядування у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (спеціальне звання) і залежно від стажу державної служби, служби в органах місцевого самоврядування.

До стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія Закону № 2493, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби (ст. 22 Закону № 2493).

Стаж державної служби обчислюється відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою КМУ від 03.05.1994 № 283 (далі — Порядок № 283), та додатка до нього.

Обчислений відповідно до Порядку № 283 стаж державної служби застосовується, зокрема, для встановлення державним службовцям надбавки за вислугу років.

Згідно з пунктом 2 Порядку № 283 до стажу державної служби зараховується робота (служба) на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених у статті 14 Закону № 2493, а також на інших посадах, не зазначених у цій статті, віднесених КМУ до відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Відповідно до частини четвертої статті 34 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 № 2232-XIIперсонально-первинний облік призовників і військовозобов’язаних передбачає облік відомостей щодо призовників та військовозобов’язаних за місцем їх проживання. У сільській місцевості, а також у містах і селищах, де відсутні військові комісаріати, облік ведеться органами місцевого самоврядування.

Посада інспектора військового обліку сільської ради не віднесена до відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Крім того, посада інспектора передбачена у додатку 55 «Схема посадових окладів службовців апарату (секретаріату) органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» Постанови № 268.

Нацдержслужба зауважує, що період перебування на посаді інспектора військового обліку сільської ради не може бути зараховано до стажу служби в органах місцевого самоврядування для встановлення надбавки за вислугу років.

http://kadrovik01.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі