Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.03.24
2909 7
Друкувати
Обране

Повний розрахунок – у день звільнення

Роботодавець зобов’язаний у день звільнення видати працівникові письмове повідомлення про нараховані та виплачені йому при звільненні суми з зазначенням окремо кожного виду виплати (основна та додаткова заробітна плата, заохочувальні та компенсаційні виплати, інші виплати, на які працівник має право згідно з умовами трудового договору й відповідно до законодавства) та провести з ним розрахунок.

Якщо працівник у день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені йому не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про це під час інформаційного семінару в одній із селищних рад Пологівського району нагадали посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області.

Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраціі

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
7
Наталя
28.03.2024
Це стосується і бюджетних установ? Адже їх фінансують двічі на місяць. Окремо при звільненні працівника не будуть фінансувати
EVGENIY Наталя
28.03.2024
Це стосується всіх установ без винятку, не кажіть за всіх одразу, це вас так фінансують, у всіх цей процес відбувається по різному, в нормальних головних розпорядників асигнування на зарплату відкривають з початку місяця в перших числах і далі протягом місяця їх використовують як необхідно і аванс і зарплату і розрахункові в любий день
Наталя EVGENIY
28.03.2024
Наперед (на початку місяця) ніхто нас по 2111 не фінансує. І не дозволяють щоб на рахунку були залишки невикористаних коштів.
Оля EVGENIY
28.03.2024
Маєте на увазі, що на початку місця фінансують на всю суму згідно плану асигнувань ?
Наталя EVGENIY
28.03.2024
Нас фінансують по зарплаті строго по заявках, які приймають тільки двічі на місяць. Якщо би була потреба черед місяця у фінансуванні то не приймуть заявки і не профінансують.
EVGENIY Наталя
28.03.2024
я ж так і написав "не кажіть за всіх одразу, це вас так фінансують"
Олена
29.03.2024
Доброго дня. Нас ГРК фінансує по потребі один раз на тиждень, а в кінці масяця заберає з рахунків невикористані залишки коштів. Немає одного підходу до фінансування хто як придумає той так і робить.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі